PZP porovnanie - Koľko ušetríte?

Takzvané "porovnanie PZP" sa stáva na internete trendom. Dokazujú to najnovšie štatistiky, ktoré jednoznačne vypovedajú o tom, že slovenský spotrebiteľ uprednostňuje online poistenie pred tým klasickým. Hlavným dôvodom sú nižšie ceny, úpornosť času a komfort, ktorý zo sebou porovnanie povinného zmluvného poistenia prináša.

porovnanie PZP

Výhody porovnania sú ne nespochybniteľné

Internet dáva zákazníkovu možnosť osloviť niekoľko poisťovní jediným kliknutím a to vďaka porovnávačom PZP poistenia. Práve táto výhoda núti poisťovne tlačiť cenu online poistenia nadol. Klienta, ktorého im preberie konkurencia v klasickom svete nevidia a tak to poisťovne až tak netrápi, no porovnávače sú schopné prostredníctvom detailného raportingu zdokumentovať poisťovni o koľko reálnych klientov prišla a to len vďaka vyššej ceny. Práve tieto štatistické údaje poisťovne frustrujú a nútia ich o online klienta bojovať. Jediným spôsobom ale ako získať z porovnávača PZP klienta pre seba je ponúknuť lacnejšie PZP poistenie než konkurencia. Pre dokonalú predstavu našich čitateľov uvádzame metaforický príklad. Predstava že 30 e-shopov predávajúcich totožný produkt sa stretne v porovnávači cien je jednoduchá. Výsledkom by bol víťaz, ktorý by bral všetko. Najdrahšia ponuka by zostala nepovšimnutá na samom spodku. E-shop, ktorý by totožný produkt predával za najvyššiu cenu by jednoducho skrachoval a ten najlacnejší by mal obrovský profit.

Ako fungujú porovnavače PZP

Ako kalkulátor. Jednoducho zadáte parametre a nastavená aplikácie skontroluje podmienky poisťovní a vyberie pre vás tú najvhodnejšiu a najlacnejšiu alternatívu. Ponuky sa zoradia vzostupne s detailným prehľadom výšky poistného všetkých poisťovní a to od najlacnejšieho až po najdrahšie. Následne si jednoduchým kliknutím uzatvorite poistenie a budete vyrozumený o spôsobe úhrady PZP alebo havarijného poistenia. Samozrejme vám na vašu email adresu bude doručená poistná zmluva aj s potrebnou zelenou kartou. Stačí si to vytlačiť a môžete cestovať :-)

Porovnanie PZP poistenia v noci a cez sviatok

Ak si kúpite auto napríklad na sviatok alebo víkend, nič to nemení na tom, že si môžete jednoducho prostredníctvom porovnávača PZP poistiť vaše vozidlo. Áno, pridruženou výhodou porovnávačov PZP je aj to, že sú neustále funkčné a v prevádzka. Je to vlastne taká pobočka kde uzavriete PZP a havarijne poistenie nonstop a to aj počas sviatkov.

Porovnávač PZP Ammado kalkulátor

Na výslnie kvalitných PZP porovnávačov sa vďaka najnižšej cene dostal Ammado kalkulátor. Porovnanie poisťovní a následná suma poistenia dosahuje prostredníctvom tejto aplikácie zľavu až vo výške 30% oproti ostatným porovnávačom. Práve pre túto výhodu je na Slovensku Ammado kalkulátor jeden z najvyuživanejších aplikácii na uzatvorenie PZP poistenia online.