Pôžičky od včeličky Ammado

Ammado vám prináša úplne nové finančné produkty s názvom "pôžičky od včeličky". Vyberte si jednoduchým spôsobom produkt podľa vašich možností a vyplňte online žiadosť za pár sekúnd. Je to naozaj jednoduché. Celý systém sme pre vás nastavili tak aby bol pohodlný, jednoduchý a rýchli.

Pôžičky od včeličky

Pôžička včelička je inteligentná

Automatizovaný systém spracovania vašej žiadosti sme prepojili s umelou inteligenciou, ktorá dokáže už behom pár sekúnd vytvoriť základný profil klienta. Žiadosť o online pôžičku sa tak zrýchli až šesť násobne. Tento krok prinesie klientovi okrem zrýchleného spracovania jeho žiadosti aj pohodlným komfort. Žiadosť je totiž možné odoslať aj prostredníctvom mobilného telefónu, či tabletu.

Ako požiadať o pôžičky od včeličky

Celý proces požiadania je nastavený v režime online. Klient si jednoducho vyberie podľa jeho zdroju príjmu vhodný typ pôžičky a potvrdí kliknutím. Posledným a veľmi jednoduchým krokom je vyplnenie online formuláru.

Peniaze ihneď po schválení

Ihneď ako vám včelička Ammado spracuje žiadosť, odošle ju veriteľovi na schválenie. Po úspešnom schválení pôžičky prichádza k vyplateniu klienta bez zbytočných prieťahov.

 

Požiadať o pôžičku