Pôžička na daňové nedoplatky - Ako ju získať

Hrozia vám daňové nedoplatky v roku 2019 a vy nechcete platiť štátu vysoké penále? Využite príležitosť a požičajte si výhodne až 6500 EUR. Táto ponuka platí pre všetkých živnostníkov na Slovensku. S našou pôžičkou pre živnostníkov predídete sankciám a pokutám z daňového úradu.


Pôžička na nedoplatky za daň z príjmu

Vyššie zisky prinášajú vyššie dane

Tak už to v živote podnikateľa chodí. Ak ste mali lepší rok v podnikaní, musíte hlbšie siahnuť do vrecka. Zo štátom sa musíte o svoju šikovnosť podeliť a to daňou z prímu. Niekedy sa však stane, že živnostník svoje zarobené finančné prostriedky investuje do svojho podnikania alebo rodiny a tak mu po daňovom priznaní nezostanú peniaze na úhradu daní. Často krát sa aj stáva, že živnostníkovi sa počas jedného roku darí viac a ten druhý ma veľmi slabí. Peniaze mu tak nezostanú a je odkázaný na nebankovú pôžičku . Keďže je však dlžníkom na dani z príjmu, banky ho často krát odmietnu a tak jedinou cestou ostáva nebanková pôžička. Keďže na Slovensku ale platí úrokový strop, nebankové pôžičky sú, oveľa lacnejšie oproti minulosti a tak aj živnostníci si môžu požičať výhodnejšie.

Nedoplatok zaplaťte pôžičkou

Daňový nedoplatok je  rozumnejšie vyplatiť okamžite. Byť dlžníkom štátu sa nevypláca a to aj z dôvodu zrýchleného exekučného konania a vysokých úrokov z omeškania, ktoré dlžníkovi na daniach hrozia. Zaplatiť daňový nedoplatok z pôžičky je tak rozumný nápad. Podajte si online žiadosť v našej sekcii "pôžičky pre živnostníkov" a my vás budeme obratom kontaktovať. Pôžičku si splatíte v primeraných splátkach bez rizika vysokých sankcii.

Kto všetko môže požiadať o pôžičku na daň

O pôžičku na vyplatenie dane si môže požiadať každý živnostník, ktorý je zapísaný v živnostenskom registri a nemá dostatok peňazí na úhradu daňového nedoplatku. Získať môžete až 6 500 EUR a to praktický okamžite. Stačí ak si podáte prostredníctvom internetu žiadosť o pôžičku. Peniaze z pôžičky pre živnostníkov môžete použiť na čokoľvek a tak účel pôžičky nieje na vyplatenie daňových nedoplatkov viazaný. 

 

Požiadať o pôžičku pre živnostníkov na nedoplatky za daň z príjmu