Pôžička na daňové nedoplatky - Ako ju získať

Hrozia vám daňové nedoplatky v roku 2019 a vy nechcete platiť štátu vysoké penále? Využite príležitosť a požičajte si výhodne až 6500 EUR. Táto ponuka platí pre všetkých živnostníkov na Slovensku. S našou pôžičkou pre živnostníkov predídete sankciám a pokutám z daňového úradu.


Pôžička na nedoplatky za daň z príjmu

Vyššie zisky prinášajú vyššie dane

Tak už to v živote podnikateľa chodí. Ak ste mali lepší rok v podnikaní, musíte hlbšie siahnuť do vrecka. Zo štátom sa musíte o svoju šikovnosť podeliť a to daňou z prímu. Niekedy sa však stane, že živnostník svoje zarobené finančné prostriedky investuje do svojho podnikania alebo rodiny a tak mu po daňovom priznaní nezostanú peniaze na úhradu daní. Často krát sa aj stáva, že živnostníkovi sa počas jedného roku darí viac a ten druhý ma veľmi slabí. Peniaze mu tak nezostanú a je odkázaný na nebankovú pôžičku . Keďže je však dlžníkom na dani z príjmu, banky ho často krát odmietnu a tak jedinou cestou ostáva nebanková pôžička. Keďže na Slovensku ale platí úrokový strop, nebankové pôžičky sú, oveľa lacnejšie oproti minulosti a tak aj živnostníci si môžu požičať výhodnejšie.

Nedoplatok zaplaťte pôžičkou

Daňový nedoplatok je  rozumnejšie vyplatiť okamžite. Byť dlžníkom štátu sa nevypláca a to aj z dôvodu zrýchleného exekučného konania a vysokých úrokov z omeškania, ktoré dlžníkovi na daniach hrozia. Zaplatiť daňový nedoplatok z pôžičky je tak rozumný nápad. Podajte si online žiadosť v našej sekcii "pôžičky pre živnostníkov" a my vás budeme obratom kontaktovať. Pôžičku si splatíte v primeraných splátkach bez rizika vysokých sankcii.

Kto všetko môže požiadať o pôžičku na daň

O pôžičku na vyplatenie dane si môže požiadať každý živnostník, ktorý je zapísaný v živnostenskom registri a nemá dostatok peňazí na úhradu daňového nedoplatku. Získať môžete až 6 500 EUR a to praktický okamžite. Stačí ak si podáte prostredníctvom internetu žiadosť o pôžičku. Peniaze z pôžičky pre živnostníkov môžete použiť na čokoľvek a tak účel pôžičky nieje na vyplatenie daňových nedoplatkov viazaný. 

 

Požiadať o pôžičku pre živnostníkov na nedoplatky za daň z príjmu

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok