Porovnanie povinného ručenia - Všeobecné informácie o PZP

S prevádzkou vozidla súvisí riziko vzniku závažných škôd. Zákon preto vyžaduje zabezpečenie ochrany poistených osôb. Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla je zo zákona povinným. Ak motorové vozidlo prevádzkovať nemôžete alebo nebudete povinné ručenie

Povinné zmluvné poistenie poskytuje poistnú ochranu vlastníkovi vozidla, prevádzkovateľovi / držiteľovi vozidla alebo vodičovi vozidla, teda všetkým osobám, ktoré zodpovedajú za škodu spôsobenú prevádzkou vozidla.

Porovnanie povinného ručenia je efektívny a jednoduchý spôsob ako rýchlo získať lacné a výhodné povinné ručenie. Ponuky si porovnáte pomocou kalkulačky povinného ručenia. Základom porovnaní povinného ručenia je vstupný formulár, do ktorého zákazník vyplní základné údaje o vozidle.

Z výsledkov porovnania si môže zákazník jednoducho vybrať povinné ručenie, ktoré mu najviac vyhovuje. Celý proces nákupný vo výsledku znamená absolútny prehľad o ponúkaných produktoch, cenách a parametroch povinného ručenia.

Spoľahlivé určenie poisťovne s najlepšou ponukou pre každého konkrétneho klienta nie je jedinou výhodou našich služieb. Môžeme sa pochváliť aj tým, že: dokážeme klientom ušetriť aj tisíce korún, všetko vybavíte z pohodlia vášho domova, jednoduchý a prehľadný formulár pre porovnanie, naozaj rýchle zjednanie povinného ručenia online, máme veľké skúsenosti, mnoho spokojných klientov.

PZP si jednoducho môžete uzavrieť s Ammado online a to kliknutím na tento odkaz.

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ