Podvodníci zneužívajú kresťanské združenie, ktoré údajne rozdáva pôžičky

To, že podvodník sa neštíti absolútne ničoho dokazuje aj nový objav finančného portálu Ammado. Podarilo sa nám objaviť inzeráty, v ktorých podvodníci lákajú ľudí na pôžičky od kresťanského združenia.

Podvod kresťanské združenie foto 4

 

Okradnúť človeka aj o to posledné

Zneužiť kresťanstvo na vzbudenie dôvery a pripraviť človeka v tiesni aj o to posledné. To je primárnym cieľom bezcharakterných podvodníkov. Dobre si uvedomujú, že človek, ktorý je už v situácii, že siaha po zahraničných finančných ponukách, nemôže získať pôžičku na Slovensku. Práve o takéhoto klienta majú podvodníci záujem. Keďže klient po päty v exekúciách a dlžobách nemá moc na výber v kladení podmienok, súhlasí takmer zo všetkým, čo mu podvodníci prikážu.
 

Vyberú poplatok a potom sa neozvú

Zahraniční podvodníci idú na to psychologicky a logicky. Pod zámienkou poistenia úveru, vymámia od klienta poplatok vo výške niekoľko sto euro. Bez tohto dopredu uhradeného poplatku nemôže byť klientovi už schválená pôžička vyplatená. Odôvodnenie, prečo poplatok treba zaplatiť ako aj potvrdenia a certifikáty majú podvodníci pripravené do detailoch. Akonáhle klient odošle podvodníkom peniaze, prestanú s ním komunikovať.

Kresťanstvo je dobrá téma

Kto by hádam pomyslel na to, že vás okradne kresťanské združenie? Internet je plný upozornení o zahraničných podvodníkoch a tak na rad prichádza autorita dôvery ako opora podvodu.

Prehľad podvodných inzerátov

Ammado zverejňuje fotografie podvodníckych inzerátov a dáva ich k nahliadnutiu každému. Fotografie sú nahraté na našom webe a tak sú použiteľné pre trestné konanie. Varujeme všetkých spotrebiteľov aby na podvodné inzeráty vydávajúce sa za kresťanské združenie nereagovali. Neposielajte osobné údaje a ak ste tak už urobili, kontaktujte ihneď políciu.

Podvod kresťanské združenie foto 1

Podvod kresťanské združenie foto 2

Podvod kresťanské združenie foto 3

Kontakt na podvodníkov

Podvodníci vo svojich inzerátoch uvádzajú nasledovné kontakty. Prosím nereagujte a ak už ste tak urobili, kontaktuje políciu.
 
  • mario.micene@gmail.com
  • +593985551813
  • sarabia.sanchez1@gmail.com

Článok je možné zdielať a kopírovať len s uvedením zdroja: https://www.ammado.sk