Nový školský rok s Ammado pôžičkou

Prázdninový čas utiekol rýchlejšie ako sme si všetci mohli priať. September už klope na dvere a pre nás všetkých je tento čas plný starostí s prípravou našich detí do škôl. Tento čas môže spôsobiť nie v jednej rodine prievan v peňaženke. Ako to zvládnuť?

Pôžička nielen na školské potreby

Na Ammado môžete získať pôžičku jednoducho na čokoľvek. Ak je tento školský čas pre vás finančne náročný, využite našu ponuku a požičajte si. Či už peniaze použijete na nákup školskej tašky, písacích potrieb a zošitov, požičať si môžete na všetko, čo budete potrebovať.

Doba drahá, všetko drahé

Aj keď na nás útočia rôzne reklamy a reklamné letáky, ktoré sa nás snažia presvedčiť o tom, že nákup školských potrieb je lacná záležitosť, všetci dobre vieme, že to tak celkom nieje pravda. V dnešnej dobe toho dieťa do školy potrebuje veľmi veľa. Mamičky, ktoré sú popritom na materskej dovolenke, nedokážu tento čas prekonať z toho, čo dostanú v príspevku. Požičať si preto na tento účel je bežnou praxou už niekoľko rokov.

Ako na pôžičku

Stačí si vybrať vhodný finančný produkt pre vás, či už Mini pôžičku alebo klasickú a podať si svoju žiadosť online. O všetko ostatné sa už postará Ammado. Celý proces vám pritom nezaberie ani pár minút.

 

Pôžiadať o pôžičku online

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ