Nebankové pôžičky

Už nechcete čakať v nekonečnom rade v banke, ktorej zamestnanec vám aj tak nedokáže ponúknuť pre vás vhodnú finančnú službu? Alebo nemáte chuť behať po bankách a porovnávať možnosti, ktoré ponúkajú? Ak ste na obidve otázky odpovedali kladne, máme tu pre vás riešenie. Môžete si o pôžičku, úver alebo hypotéku požiadať priamo z pohodlia vášho domova prostredníctvom vášho počítača.

Je to skutočne jednoduché – jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť si krátku žiadosť na našom webe, kde stačí napísať koľko požadujete a pár základných informácií.


S financovaním bytovej otázky vám pomôže hypotéka. Pre živnostníkov sú pripravené podnikateľské pôžičky. Ak splácate viacero pôžičiek a úverov, tak vám môže pomôcť konsolidácia pôžičiek, prostredníctvom ktorej môžete spojiť vaše dlhy v jeden, ktorý pre vás bude určite výhodnejší.


Najväčšou výhodou prečo žiadať úver práve u nás je predovšetkým úspora času. Nikde nemusíte chodiť a mrhať tak vašim drahocenným časom. Stačí vložiť žiadosť na pôžičku a vyčkať. Poskytovatelia pôžičiek sa vám sami ozvú – vy si vyberiete len ponuku, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

V banke by ste museli čakať hodiny na vybavenie vašej žiadosti – u nás čakať nemusíte. Počas vybavovania vašich žiadostí môžete robiť iné príjemnejšie veci. Žiadate o úver? Prečo si nespríjemniť chvíľu čakania napríklad nejakým filmom? Že je to nemožné? To nie je pravda, pretože s webom Ammado.sk je to realitou.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok