Najvýhodnejšia pôžička 2018 / 2019

Výsledky hlasovania fanúšikov Ammado pôžičky o najvýhodnejšiu pôžičku roka 20018/2019 z pomedzí Ammado finančných produktov na sociálnych sieťach sú nasledovné:

1 MIESTO = celkový počet všetkých hlasov: 2256
AMMADO NEBANKOVÁ PÔŽIČKA

2 MIESTO = celkový počet všetkých hlasov: 1780
AMMADO PÔŽIČKA PRE ŽIVNOSTNÍKOV

3 MIESTO = celkový počet všetkých hlasov: 784
AMMADO PÔŽIČKA MINI

Do ankety sa zapojilo takmer 5000 fanúšikov nášho finančného portálu.
Možnosti hlasovať mali fanušíkovia na GOOGLE+, GOOGLE BUSSINES, FACEBOOK, INSTAGRAM, PROCIST.CZ, VYBRALI.SME.SK

Výsledky oproti minulému roku sú oveľa bohatšie. 4,5,6 a 7 miesto obsadili pôžičky: AMMADO PÔŽIČKA NA KARTU, AMMADO KREDITNÁ KARTA, AMMADO SPOTREBNÝ ÚVER MAXI, AMMADO HYPOTÉKA.

Finančný portál Ammado tak jednoznačne dokazuje svoje dominantné postavenie na trhu. Ďakujeme všetkým zúčastneným za hlasy a veríme, že o naše kvalitné finančné produkty budete mať stále väčší a väčší záujem.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok