Kedy si vziať pôžičku pred výplatou a kedy nie

Rýchle pôžičky sú v prvom rade jednoduchým spôsobom, ako rýchlo a bez prieťahov získať menší finančný obnos. Vďaka pomerne voľnejším podmienkam sú dostupné aj pre matky na materskej, nezamestnaných, seniorov, skrátka pre všetkých, ktorí potrebujú požičať peniaze, avšak u banky nemajú možnosť. Pokiaľ ide o rýchle pôžičke tak uvažujete, určite si musíte dať pozor hneď na niekoľko vecí. Čo všetko je potrebné vziať do úvahy a kedy sa pre takúto pôžičku rozhodnúť?

Kedy na pôžičku pred výplatou

Čo určite musíte vedieť

Ľahká dostupnosť pôžičky si samozrejme vyberá svoju daň, a to v podobe poplatku, ktorý za požičanie a rýchle vybavenie pôžičky zaplatíte. Spravidla sa jedná o nezanedbateľnú čiastku, takže si v prvom rade musíte dobre rozmyslieť, či budete schopní všetko včas vrátiť. Ak by tomu tak nebolo, pripravte sa na masnejšie penále. Pôžička pred výplatou má tiež krátku dobu splatnosti. Môže to byť napríklad len 7 dní, až mesiac. Výhodou je, že si dobu splatnosti volíte sami.

Kedy si pôžičku zobrať?

Pôžičky pred výplatou sú určené predovšetkým pre riešenie neočakávanej finančnej tiesne. Je vhodné si ju vziať vo chvíli, keď zostáva niekoľko dní do výplaty, ale vy musíte zaplatiť poplatky napríklad za telefón, kúpiť nový spotrebič pod. Z výplaty totiž môžete pôžičku zaplatiť, takže je problém vyriešený. Naopak nie je vhodné si pôžičku brať na veci, ktoré nutne nepotrebujete. Takýmto konaním by ste sa totiž mohli pomerne ľahko dostať do dlhovej pasce.

Kde ju vybavíte najvýhodnejšie?

Rýchle pôžičky ponúkajú nebankové spoločnosti, v súčasnosti ich v na Slovensku pôsobí pár. Nie všetky ale majú rovnaké podmienky a konajú čestne. Ak nechcete naraziť, naším tipom pre vás je rýchla pôžička, ktorú si môžete dojednať prostredníctvom nášho portálu. Stačí si zvoliť sumu (100 až 500 EUR), dobu splatnosti (7 až 31 dní) a vyplniť online žiadosť, pôžička bude vybavená do 60 minút! Ak budete o peniaze žiadať opakovane, je pre vás pripravená ešte rýchlejšia pôžička a výhodnejšie podmienky.

 

Mini pôžička