Jesenná rekonštrukcia na pôžičku

Keď prichádza jeseň, častokrát objavíme na svojich príbytkoch nedostatky, ktoré vyžadujú rekonštrukciu. Či už ide o zatekajúcu strechu, zateplenie domu alebo výmenu kuchynskej linky. Pokiaľ aj vás čaká jesenná rekonštrukcia, prezradíme vám v dnešnom článku, ako ju zvládnete s pôžičkou.

Jesenná rekonštrukcia na pôžičku

S pôžičkou na rekonštrukciu

Rekonštrukcia môže spôsobiť vysoké náklady, ktoré rodinný rozpočet často vyčerpajú. V prípade náhleho poškodenia elektrospotrebiča sme častokrát nútení k okamžitej reakcii. Nie vždy však máme voľné finančné zdroje k tomu aby sme mohli zakúpiť potrebnú vec. Ak je nevyhnutné rekonštruovať, finančných prostriedkov potrebujeme omnoho viac. Práve k tomuto účelu sa pôžička hodí.

Na čokoľvek a bez účelu

Už dávno neplatí, že keď si chcel človek požičať na rekonštrukciu, musel si všetky pokladničné bločky uschovať a následne ich dokladať ako dôkaz na čo peniaze z pôžičky použil. Prostredníctvom Ammado sa dá získať pôžička na rekonštrukciu aj bez doloženia účelu. Jednoducho získa klient peniaze, ktoré použije na čokoľvek bez toho aby sa musel niekomu zodpovedať.

Či si už kupujete potrebnú vec ako nový šporák, chladničku, pračku alebo plánujete rekonštrukciu vášho obydlia, refinancujte si svoje náklady šikovne s Ammado. Žiadne poplatky a všetko je online. Vaša jesenná rekonštrukcia v roku 2019 môže byť oveľa jednoduchšia a to vďaka flexibilným splátkam, ktoré sa prispôsobia vaším možnostiam.

Tip na rekonštrukciu: Zatepliť, či nie?

Ak uvažujete o zateplení vášho domu, skúste sa zamyslieť, či z pohľadu budúcnosti sa jedná o efektívnu investíciu. Meteorológovia už dlhší čas varujú pred globálnym otepľovaním, ktoré sa nevyhne ani Slovensku. Je preto na zváženie, či investícia, ktorá má energetickú návratnosť v rozmedzí 10 až 20 rokov je skutočne úsporná.

 
 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ