EUROPEFIN, SE – Pôžičky aj pre ľudí s exekúciou!

Európska spoločnosť EUROPEFIN, SE pripravila pre klientov, ktorí sa dostali do finančných ťažkostí možnosť ako získať výhodnú pôžičku a zbaviť sa tak nevýhodných úverov a exekúcii.

Vytvorili zoznam investorov

Pôžičky pre klientov v registroch a s exekúciou sú na Slovensku po prísnej novele zákona o spotrebiteľských úverov takmer nedosiahnuteľné. Zákon prikazuje licencovanej spoločnosti skúmať okrem bonity klientov aj registre , čo im v konečnom dôsledku znemožňuje takýto druh finančného produktu poskytovať. V minulosti bolo bežnou praxou, že ak sa klient kvôli neočakávanej životnej udalosti dostal do registra neplatičov, našla sa nebanková spoločnosť, ktorá dokázala akceptovať takýto status klienta a poskytla mu za mierne zvýšený úrok finančné prostriedky aby sa mohol následne klient z dlžôb dostať. V súčasnosti je takýto postup pre licencovanú nebankovku takmer nezákonný.

Alternatívou sú investori

Investor je fyzická alebo právnická osoba, ktorá sa rozhodne preinvestovať svoje voľné finančné zdroje do klienta za dopredu dohodnutých podmienok.  Takýto investor nemusí splniť prísne pravidlá nastavené NBS, pretože nepodlieha jej kontrole. Tu sa tak otvára priestor pre klientov, ktorý hľadajú finančné prostriedky na vyplatenie svojich dlhov.

Mýtus drahých úrokov

V Českej republike funguje finančná skupina združujúca súkromných investorov (mimochodom aj na Slovensku sú takéto skupiny), ktorá sa rozhodla konkurovať bankám a ponúka úrok 3,99% ročne. Keďže investor nemusí platiť drahé reklamy na propagáciu firmy, nie je nútený si potom tieto marketingové náklady refundovať vo výške úrokov za investovanú zapôžičku.

Čo prináša zoznam

Spoločnosť EUROPEFIN, SE pripravila neverejný zoznam všetkých dostupných možností pre klientov, ktorým už banky a známe nebankovky nechcú požičať. Ten, komu sa podarí tento zoznam získať, má možnosť dostať sa k pôžičke od investorov a to veľmi jednoduchým spôsobom.

Kde ho získať?

Zoznam investorov a iných dostupných možností nie je možné zakúpiť, ani ho menovaná spoločnosť nedáva masívne do obehu. Získať ho môžu len zákazníci vybraných e-shopov ako darček k nákupu alebo odmenu za vernosť. Jeho hodnota je nespochybniteľná a preto by bolo logickou chybou sprístupniť ho aj klientom, ktorý ho nepotrebujú.

 

ZDROJ: Internet

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok