Dovolenka v zime s pôžičkou cez Ammado

Ak už milujete hory, snowboard alebo radi lyžujete, s pôžičkou cez Ammado si môžete vychutnať zimnú dovolenku v plnom dúšku. Stačí mať pár voľných minút a chuť niečo podniknúť.

Dovolenka v zime

 

Zimné dovolenkové obdobie sa už blíži a spojiť krásnu vianočnú atmosféru s príjemným relaxačným pobytom je sen každého z nás. Či už dávate prednosť silvestrovskej párty niekde na chalupe alebo návštevu lyžiarskych svahov, s pôžičkou cez Ammado si môžete splniť každé tajné prianie.

K tomu aby ste si urobili skutočnú radosť rodine vám teraz stačí mať voľných pár minút. Vianočnú dovolenku si totiž môžete zafinancovať vďaka Ammado a to jednoducho online. Zvoľte si tak požadovanú čiastku a odošlite krátky online formulár. Zimné prázdniny tak môžu byť kúzelné.

Vianočná dovolenka

Tip na vianočnú dovolenku

Amatérsky horolezec Marián Pospíšil odporúča na tento rok dovolenku vo Vysokých Tatrách. „Nič nemôže byť krajšie ako stráviť Vianoce v atmosfére krásnych hôr. Vysoké Tatry sú ideálnym miestom nie len pre rodiny s deťmi.“

Ak už sme vám urobili chuť na relax alebo motivovali ku krásnej dovolenke, s vianočnou pôžičkou cez Ammado je to teraz možné pre každého. Splňte si svoje túžby a zažite krásne Vianoce.

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ