Český Půjčkomat.cz sa mení na zaplo.cz – AKUTÁLNE

Klienti Českej nebankovej spoločnosti Friendly Finance známej skôr pod názvom Půjčkomat si budú po novom žiadať pôžičku od spoločnosti Zaplo Finance s. r. o.


Pre klientov Friendly Finance sa prakticky nič nemení. Všetky zmluvné podmienky ostávajú nezmenené. Ak si budú chcieť ale v budúcnosti požiadať o pôžičku v rovnakej spoločnosti, budú musieť požiadať u Zaplo Finance s. r. o.


Rovnako po zmene spoločnosti prechádzajú všetky osobné kontakty klientov pod novú spoločnosť, ktorá ich bude spravovať už pod svojou značkou.


Oficialne stanovisko spoločnosti Friendly Finance je oznam, že Friendly Finance prenechala prevádzkovanie stránok spoločnosti Zaplo Finance s. r. o.

 

Podmienky Zaplo pôžičky:

  • Od 1000 kč – 30 000 Kž
  • Doba splatnosti 7 – 30 dní
 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok