Ammado pôžička je dostupná aj na Veľkú noc

Ďakujeme všetkým našim návštevníkom finančného portálu Ammado. Aj tento rok nebudeme obmedzovať počas veľkonočných sviatkov našu dostupnosť a všetky služby spojené s portálom ostanú v prevádzke.

Veľkonočná pôžička

Na šibačku pre pôžičku

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí si zvyknú vyšibať počas veľkej noci nejaké finančné prostriedky a tento rok nebudete mať toľko šťastia, môžete si vyšibať výhodnú pôžičku aj u nás. Každý finančný produkt je totiž dostupný počas celých Veľkonočných sviatkov. Vybrať si tak môžete z produktov: Pôžičky pre zamestnaných, pôžičky pre živnostníkov, pôžičky bez registra, mini pôžičky, pôžičky ihneď, pôžičky pre mamičky na MD, pôžičky pre nezamestnaných, pôžičky pre dôchodcov a pôžičky bez dokladovania príjmu.

Na rýchlosti pôžičky sa nič nemení

Aj na Veľkú noc budú Ammado pôžičky rýchle rovnako ako počas bežných dní. Stačí si vyplniť krátku online žiadosť, ktorá bude odoslaná na okamžité spracovanie. Peniaze budú odoslané na bankový účet klienta alebo prostredníctvom poštovej poukážky (max 500 EUR) a to okamžite po schválení.

Poďakovanie

Ďakujeme všetkým za priazeň. Prajeme vám krásne prežitie Veľkonočných sviatkov.

Ammado

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok