AMMADO ODHAĽUJE ĎALŠÍ PODVOD! VARUJTE AJ OSTATNÝCH

Snažíme sa robiť svoju prácu v oblasti financií svedomito, poctivo a fér. Medzi nami sa však pohybujú podvodníci, ktorí okrádajú ľudí vo finančnej tiesni. Dali sme vám slovo, že Ammado pôžička nebude len najbezpečnejšia na Slovensku, ale že vás bude aj chrániť. Odhalili sme pre vás ďalší obrovský podvod šíriaci sa zo zahraničia. Sme prví a zatiaľ jediní kto si podvod všimol a varuje spotrebiteľov.

Ukážka podvodu 1

SAUER-pôžička

Táto podvodná pôžička vás pripraví o niemalé peniaze. Varujeme preto všetkých našich čitateľov aby nevyplňovali formulár uverejnení na podvodnej stránke. Podvodníci od vás na začiatok vylákajú osobné údaje a na koniec vás budú kontaktovať prostredníctvom e-mailu aby z vás vylákali finančnú zálohu, ktorá sa môže vyšplhať až na niekoľko sto eur.
 

Masívna kampaň prostredníctvom Google reklamy

Podvodníci tento krát nešetrili ale investovali značné finančné prostriedky do svojej propagandy. V priemere sa ich náklady na reklamu za deň pohybujú na hranici od 300 do 1000 EUR. Propagovať pomocou platenej reklamy vo vyhľadávači Google nie je lacný špás. Cena za jedno prekliknutie pre inzerenta je aj 1 euro.  Už len pri tomto pohľade je jasné, že podvodníci celý projekt financujú práve z peňazí poškodených klientov.
 
Ukážka podvodu 2
 

Podvod sa šíri zo zahraničia

Už na prvý pohľad je jasné, že za podvodným projektom sú zahraničné osoby. V názve stránky sa vyskytuje slovo „patoi“, čo v preklade do francúzštiny znamená „nárečie“ a do prekladu maorčiny (jazyk menšiny na Novom Zélande) ide o symbolické slovo „obťažovať“. Kto presne za podvodom stojí však nie je v našich silách odhaliť. 
 

Nekvalitné preklady prezradia viac

Prečítajte si pozorne nasledujúci text, ktorí podvodníci uvádzajú na svojich stránkach.

Máme kapitál vo výške 5 000 000 eur, ktorý bude použitý na poskytovanie pôžičiek
Súkromné krátkodobé a dlhodobé platby sa pohybujú od 5000 eur do 2 000 000 eur
Vážne schopný využiť tento úver, ktorý má k dispozícii. 
S a Úroková sadzba 3%, pretože je konkrétna. V závislosti od výšky úveru môžete splácať viac ako 5 až 25 rokov. Ak máte záujem, kontaktujte ma, aby ste splnili podmienky a vyplnili formulár.
 
Ukážka podvodu 3
Je evidentné, že podvodné texty boli napísané v materinskom jazyku podvodníkov a následne preložené prostredníctvom strojového prekladača. 
 

Pôžičky od súkromných investorov sú dobrým lákadlom

Podvodníci často používajú vo svojich ponukách slogany ako „pôžička od súkromného investora“ a pod. Na Slovensku sa po zmene zákona o spotrebiteľských úveroch dosť radikálne zúžil trh a ľudia začali viac siahať po tzv. P2P pôžičkách od investorov. To zapríčiňuje prečo práve toto tak radi podvodníci zneužívajú.
 

Čítajte ďalej pozorne:

Naša spoločnosť

Sme obchodníci, bankári, právnici, ktoré poskytujeme pôžičky medzi jednotlivcami. Sme tu pre podporu najchudobnejších a boj proti chudobe, preto ponúkame krátkodobé, strednodobé a dlhodobé pôžičky Termín. Potrebujete úver, ale ste odmietaní bankou alebo finančnými inštitúciami, ktoré vám dávajú nezmeniteľné podmienky na váš mesačný príjem, nadmerné úrokové sadzby. Chcete mať pôžičku, aby ste vyhovovali vašim potrebám. Ponúkame úvery jednotlivcom a obchodníkom v cene 3% ročne s najväčšou rýchlosťou a spoľahlivosťou. Dostanete pôžičku 72 hodín po Vašom žiadosti a bez protokoly. Bez ohľadu na vašu finančnú situáciu ponúkame hypotéky, komerčné úvery, medzinárodné pôžičky, osobné pôžičky, exkluzívne úvery a vzdelávacie úvery. Kontaktujte nás rýchlo, aby ste rýchlo uspokojili.

Generálny Riaditeľ

Dostal som vám k dispozícii úver od 5000 do 2 miliónov eur za veľmi jednoduchých podmienok všetkým čestným a vážnym ľuďom, ktorí môžu splácať sadzbou 3% ročne. Taktiež realizujem investície a pôžičky medzi jednotlivcami všetkého druhu. Ponúkam krátkodobé, strednodobé úvery od 5000 do 25000 EUR za sadzbu 5% ročne za dostupné obdobie splácania v spolupráci s mojím právnikom
 

Ukážka podvodu 4

Namiesto pôžičky vás oberú o posledné

Takýto výskyt podvodov v poslednom období na Slovensku rapídne stúpa. Klienti častokrát odmietnutí bankou alebo nebankovou inštitúciou sú nútení hľadať pomoc v zahraničí a toho využívajú práve bezcharakterní podvodníci. Novela zákona o spotrebiteľských úveroch nastavila prísne pravidlá pre nebankovky, ktoré boli nútené odísť z nášho trhu a tak tu zostal zákaznícky potenciál, ktorý sa s nadšením snažia podvodníci využiť.

Podvodný web sa nachádza na adrese:

  • www.patoi1994.wixsite.com/posickovo
  • https://patoi1994.wixsite.com/posickovo

Šírenie článku je dovolené len s uvedením zdroja.

28.10.2018
Aj napriek nášmu upozorneniu zo dňa 24.08.2018 keď sme vás ako prví a jediní varovali pred podvodným webom, ktorý propaguje svoje služby prostredníctvom reklamy vo vyhľadávačoch, sa nič nezmenilo. Podvodníci aj naďalej platia reklamy, ktoré sa zobrazujú slovenským spotrebiteľom. Podarilo sa nám zistiť, že klienti, ktorí reagujú na ponuky sú okrem iných adries, kontaktovaní aj z adresy: Hannelore SAUER uverlores@gmail.com. Ak ste boli podvedení, kontaktujte nás na podvodnici@ammado.sk.

Najbezpečnejšia pôžička na Slovensku

Podvod - pôžičky