Ako predísť nevere

Hovorí sa, že za neverou hľadajte vždy ženu, zamlčané pôžičky alebo nenávisť. Často krát je však príčina nevery v partnerskom vzťahu úplne niekde inde. Nevera a žiarlivosť idú ruka v ruke a podľa svetových odborníkov na reč tela je možné tento stav zvrátiť. Dá sa nevera skutočne prekuknúť?

Nevera


Na neveru s BLI manuálom

Na Slovensko prichádza zbraň proti nevere a to veľkého kalibru. V zahraničí uznávaný BLI manuál sa začal predávať aj u nás a to za uvádzaciu cenu len 5 EUR. Odzvonila nevera na Slovensku?


Nevera v manželstve ničí rodinu

Rodina je základ ľudstva a povedzme si na rovinu, že veľmi potrebný. Ak sa odohrá nevera v manželstve, v ktorom sú už aj deti, trpí sa tým viac. Zbraň, ktorá prichádza na Slovensko má práve v tomto smere pomáhať ako prevencia. Neverník by tak nemal mať šancu na to aby začal podvádzať.

Žiarlivosť je vraj na mieste

Podľa vyjadrenia tvorcov BLI manuálu je žiarlenie partnera istým signálom toho, že niečo nie je v poriadku z rečou teľa druhého partnera. Podnet na žiarlenie prechádza nevedome a môže ho podnecovať samotný partner, ktorý žiarlivcovi potom nadáva, že zbytočne žiarli. Jednoducho povedané. To, že partner na Vás žiarli môžete mať na svedomí aj Vy sami.

Nevera, čo musíte vedieť

Tvorcovia BLI manuálu často apelujú na fakt, že nevera je prirodzený jav, ktorý je tu s nami od kedy je ľudstvo samé. Dokonca sa aj psychológovia zhodujú nad tom, že nevera napomáha v evolúcií. Podľa tvorcov BLI máme každý jeden z nás množstvo predkov, ktorí boli neverní a tak vlastne aj mi sami môžeme dnes existovať len vďaka pradávnej nevere svojho predka.

Neverník je prekuknutý

Nová zbraň na neveru sľubuje veľké úspechy. Po dobrých výsledkov v zahraničí sa rozhodli tvorcovia BLI ponúknuť svoj objav aj pre slovenskú ženu a muža. Neverníci sa tak majú na pozore, pretože môžu byť ľahko prekuknutí. V partnerskom vzťahu, kde jeden z partnerov ovláda BLI je praktický nemožné aby došlo k nevere.

Liek na žiarlivosť

Vynikajúce výsledky dosiahol BLI manuál aj u žiarlivcov, ktorí získali istotu v tom, že ich partner je im verný. Ide teda zároveň aj o istý druh lieku proti žiarlivosti a prináša odpoveď na otázku ako sa zbaviť žiarlenia.


V médiách BLI bodoval po celom svete preto stojí za zmienku poskytnúť Vám stručné informácie. Viac informácií o tejto prevratnej metóde sa dozviete na oficiálnej stránke: www.podvedeni.webnode.sk

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok