Ammado pôžička

Keď pôžička tak cez Ammado

Ammado pôžička
 
Ammado pôžička je pre každého. Náš portál neinkasuje od klientov žiadne poplatky a nevyžaduje ručiteľa. Pôžička je určená pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov a ľudí s iným zdrojom príjmu. Výhodou pôžičky je možnosť odkladu splátok. Zákazník má sám možnosť zvoliť si výšku splátky tak, aby vyhovovala jeho schopnosti splácať. Doba splatnosti je flexibilná od jedného až do siedmich rokov. Pôžička je bez ručenia majetkom a bez ručiteľa.
 
 

PÔŽIČKY SCHVÁLENÉ IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
Pôžiadať o pôžičku online
 
Vyplnenie žiadosti vás nijako nezaväzuje k čerpaniu pôžičky. Dostanete od nás nezáväznú ponuku a záleží len na vás, či ju prijmete alebo odmietnete.

 

Prezentovaný je príklad najlacnejšieho produktu uverejneného na Ammado.sk. Skutočný úrok sa môže líšiť od druhu produktu podľa vlastného výberu. K tejto pôžičke je možné aj pripoistenie a to už od 3,3% z mesačnej splátky.

 

10. dôvodov prečo my

 1. Pôžička na čokoľvek a rýchlo.
 2. Výšku pôžičky aj splátky si vyberte sami.
 3. Jednoduchá schvaľovateľnosť.
 4. Pôžička až do 10.000 EUR.
 5. Za poctivé splácanie vás odmeníme.
 6. Nepotrebujete ručiteľa ani zástavu.
 7. Pôžičku je možná kedykoľvek predčasne splatiť.
 8. Pri riadnom splácaní vraciame až polovicu úrokov späť.
 9. Peniaze sú vyplatené ihneď na váš bankový účet.
 10. On-line formulár s výsledkom do 30tich minút!

Pôžiadať o pôžičku online

Lepšíme sa a tak meníme naše produkty a podmienky neustále. Ak ste v minulosti žiadali na Ammado o pôžičku neúspešne, požiadajte si znovu. Flexibilne reagujeme na potreby spotrebiteľa a snažíme sa produkty upravovať tak, aby boli nielen výhodné ale aj s vysokou mierou schválenia. Neúspešná žiadosť z minulosti nemá v súčasnosti žiadnu váhu a žiadnym spôsobom neovplyvňuje vašu novú žiadosť.
 

Úspešnosť schválenia pôžičiek až 90%

Z celého počtu správne vyplnených a odoslaných žiadostí o pôžičky bolo za mesiac jún 2019 až 92% úspešne ukončených. Miera úspešnosti sa tak oproti predchádzajúceho zvýšila o 2,1%. Pôžičku si tak prostredníctvom Ammado.sk vybavilo až 9 klientov z 10. Tento nárast úspešnosti nás veľmi teší a sme radi, že bez akýchkoľvek poplatkov vám môžeme prinášať pôžičky, ktoré môžete použiť na akýkoľvek účel.

Požičajte si cez nás

pôžičkami, ktoré vám ponúkame si môžete vyplatiť akýkoľvek účel. Nieje potrebné ho doložiť a tak peniaze môžu byť použité na čokoľvek. 

pôžičkám nepotrebujete prísne dokladovanie ako v banke a to aj napriek tomu, že sú takmer rovnako výhodné. V ponúkaných pôžičkách sa neskrývajú žiadne poplatky a všetky podmienky sú jasne formulované a zrozumiteľné.

Aká je naša online pôžička? 

Je výhodná a bez dokladovania príjmu. Rýchla pôžička online predstavuje výhodu pre zákazníka vo viacerých faktoroch. Je dostupnejšia a viacúčelová. Čerpať rýchlu pôžičku môžete skutočne na čokoľvek bez toho, aby ste museli dokladovať účel či už preukazovaním bločkov alebo výpisom z účtu. Výhodou rýchlej pôžičky je aj fakt, že nie je viazaná k bankovému účtu, za ktorý musíte platiť mesačné poplatky. Pôžička sa nestrháva povinne z účtu (platbou inkaso) a neeviduje sa v bankovom registri.
 

Ďalšie výhody

 • On-line podpora 24 hodín denne
 • Peniaze najneskôr nasledujúci deň
 • Odklad splátky každý rok zadarmo
 • Vrátenie pôžičky do 30 dní zadarmo
 • Predčasné splatenie pôžičky zadarmo
 • Peniaze ihneď na účte
Pôžiadať o pôžičku online

Pôžička bez poplatkov

Ide to aj bez poplatkov. Na Ammado nenájdete pôžičku, za ktorú by ste museli platiť poplatky vopred. Sme seriózny partner, ktorý vám ponúka len seriózne ponuky. Pôžičky na Ammado sú bezpečné a výhodné.
 

Certifikát bezpečnosti

Ammado vlastní bezpečnostný certifikát:  Let’s Encrypt Authority X3, ktorý chráni prenos Vašich údajov. Pôžičky a vaše údaje sú tak vysoko chránené. Robíme všetko pre vašu bezpečnosť.

loading...