Ammado pôžička

Keď pôžička tak Ammado

Ammado pôžička je pre každého. Naša spoločnosť neinkasuje od klientov žiadne poplatky a nevyžaduje ručiteľa. Pôžička je určená pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov a ľudí s iným zdrojom príjmu. Výhodou našej pôžičky je možnosť odkladu splátok. Zákazník má sám možnosť zvoliť si výšku splátky tak, aby vyhovovala jeho schopnosti splácať. Doba splatnosti je flexibilná od jedného až do siedmich rokov. Pôžička je bez ručenia majetkom a bez ručiteľa. 

PÔŽIČKY SCHVÁLENÉ IHNEĎ

Pôžička Ammado

Za riadne splácanie pôžičky vám vrátime polovicu zaplatených úrokov!

OD 100 € - 25 000 €

 

 Pôžička 

 

Priemerný úrok Ammado produktov

 

Vyplnenie žiadosti vás nijako nezaväzuje k čerpaniu našej pôžičky. Dostanete od nás nezáväznú ponuku a záleží len na vás, či ju prijmete alebo odmietnete.

10. dôvodov prečo my

 1. Pôžička na čokoľvek a rýchlo.
 2. Výšku pôžičky aj splátky si vyberte sami.
 3. Jednoduchá schvaľovateľnosť.
 4. Pôžička až do 25 000 EUR.
 5. Za poctivé splácanie vás odmeníme.
 6. Nepotrebujete ručiteľa ani zástavu.
 7. Pôžičku je možná kedykoľvek predčasne splatiť.
 8. Pri riadnom splácaní vraciame až polovicu úrokov späť.
 9. Peniaze sú vyplatené ihneď na váš bankový účet.
 10. On-line formulár s výsledkom do 30tich minút!
 

Žiadali ste na Ammado v minulosti neúspešne?

Lepšíme sa a tak meníme naše produkty a podmienky neustále. Ak ste v minulosti žiadali na Ammado o pôžičku neúspešne, požiadajte si znovu. Flexibilne reagujeme na potreby spotrebiteľa a snažíme sa produkty upravovať tak, aby boli nielen výhodné ale aj s vysokou mierou schválenia. Neúspešná žiadosť z minulosti nemá v súčasnosti žiadnu váhu a žiadnym spôsobom neovplyvňuje vašu novú žiadosť.

Aká je naša online pôžička? 

Je výhodná a bez dokladovania príjmu. Rýchla pôžička online predstavuje výhodu pre zákazníka vo viacerých faktoroch. Je dostupnejšia a viacúčelová. Čerpať rýchlu pôžičku môžete skutočne na čokoľvek bez toho, aby ste museli dokladovať účel či už preukazovaním bločkov alebo výpisom z účtu. Výhodou rýchlej pôžičky je aj fakt, že nie je viazaná k bankovému účtu, za ktorý musíte platiť mesačné poplatky. Pôžička sa nestrháva povinne z účtu (platbou inkaso) a neeviduje sa v bankovom registri. 

 

Ďalšie výhody

 • On-line podpora 24 hodín denne
 • Peniaze najneskôr nasledujúci deň
 • Odklad splátky každý rok zadarmo
 • Vrátenie pôžičky do 30 dní zadarmo
 • Predčasné splatenie pôžičky zadarmo
 • Peniaze ihneď na účte
 

Požiadať o pôžičku

Je tu ammo - Pôžička na kartu do 7000 EUR

Pôžička bez poplatkov

Ide to aj bez poplatkov. Na Ammado nenájdete pôžičku, za ktorú by ste museli platiť poplatky vopred. Sme seriózny partner, ktorý vám ponúka len seriózne ponuky. Pôžičky na Ammado sú bezpečné a výhodné.


Dostupné pôžičky s licenciou NBS a ČNB

Každý jeden pôžičkový produkt uverejnený na Ammado má udelenú platnú licenciu Národnej banky Slovenska, ktorá vykonáva finančný dohľad a chráni spotrebiteľa. Produkt MINI Pôžička má udelenú platnú licenciu Českej národnej banky (bez licencie NBS).
 
NBS - Peniaze


Certifikát bezpečnosti

Ammado vlastní bezpečnostný certifikát:  Let’s Encrypt Authority X3, ktorý chráni prenos Vašich údajov. Pôžičky a vaše údaje sú tak vysoko chránené. Robíme všetko pre vašu bezpečnosť.

Pôžičky

Finančný magazín

Do záložne už nemusíte chodiť osobne

Niekedy sa proste vyskytne nepredvídateľná situácia a človek sa dostane do finančnej tiesne keď si potrebuje požičať. Riešením často býva okrem pôžičky založená cennosť v záložni, do ktorej sa však musí vydať zákazník po svojich. Od dnes to však neplatí. Ammado prináša online záložňu doma. Systém...
Celý článok

P2P Pôžičky

Peer-to-peer lending (známe tiež ako person-to-person lending, social lending či sociálne pôžičky, niekedy tiež priame úverovanie, skratkou P2P lending, P2P pôžičky a p2p pôžičky) je požičiavanie ľuďom priamo od ľudí za pomocou sprostredkovateľa a online platformy . Užívatelia tejto online...
Celý článok

Letná brigáda - 2018

Finančný portál Ammado hľadá spoľahlivých ľudí na letnú brigádu Miesto výkonu práce je po celej Slovenskej republike. Druh pracovnej činnosti: sťahovanie archívu, triedenie archívu, elektronické spracovanie archívu. Podmienky:  bezúhonnosť     výhody: cena za...
Celý článok

SLOVÁ PSYCHOLÓGA: SAGAN JE BEZCITNÝ A NEDOKÁŽE MILOVAŤ ?! . . .

Sagan trhá rekordy ďalej aj napriek roztrhanej rodine! Stojí za vynikajúcim Saganovým výkonom na TOUR DE FRANCE rozchod? Ako je možné, že neutrpel žiadnu psychickú ujmu aj napriek tomu, že sa mu roztrhala idylická rodina?  Máloktorý športovec sa môže pochváliť takou vnútornou silou ako náš...
Celý článok

Aj s pôžičkou môžete ušetriť

Vziať si výhodnú pôžičku v čase keď to potrebujete je prvým krokom k tom aby ste ušetrili. Už prvým šetriacim krokom je, keď siahate po pôžičke,ktorá je bez poplatkov a to nielen bez poplatkov vopred. Druhým krokom, pri ktorom môžete s pôžičkou ušetriť je jej nízka úroková sadzba. Tretím a veľmi dôležitým krokom je možnosť predčasného splatenia pôžičky bez akejkoľvek sankcie.Všetky tieto tri výhody má v sebe aj Ammado pôžička, ktorá je transparentná ku klientovi a ušetrí ho vysokých nákladov, ktoré naňho môžu čakať pri inom finančnom produkte.