▷ Ammado pôžička - PÔŽIČKY SCHVÁLENÉ IHNEĎ

Ammado pôžička je pre každého. Naša spoločnosť neinkasuje od klientov žiadne poplatky a nevyžaduje ručiteľa. Pôžička je určená pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov a ľudí s iným zdrojom príjmu. Výhodou našej pôžičky je možnosť odkladu splátok. Zákazník má sám možnosť zvoliť si výšku splátky tak, aby vyhovovala jeho schopnosti splácať. Doba splatnosti je flexibilná od jedného až do siedmich rokov. Pôžička je bez ručenia majetkom a bez ručiteľa. 

Za riadne splácanie pôžičky vám vrátime polovicu zaplatených úrokov!

OD 100 € - 25 000 €

PREHĽAD ORIENTAČNÝCH SPLÁTOK

Kliknite pre zobrazenie splátok

Suma pôžičky 500 € len za 9 € mesačne Suma pôžičky 1000 € len za 18 € mesačne Suma pôžičky 1600 € len za 35 € mesačne Suma pôžičky 2400 € len za 52 € mesačne Suma pôžičky 3200 € len za 59 € mesačne Suma pôžičky 4000 € len za 70 € mesačne Suma pôžičky 5000 € len za 89 € mesačne Suma pôžičky 600 € len za 129 € mesačne

8,4% p.a.

 • Za riadne splácanie Vám vrátime polovicu zaplatených úrokov
 • Odstúpenie od zmluvy do 30 dní úplne zadarmo
 • Predčasné splatenie pôžičky je bez poplatku
 • Bezplatný odklad splátok

Žiadali ste na Ammado v minulosti neúspešne?

Lepšíme sa a tak meníme naše produkty a podmienky neustále. Ak ste
v minulosti žiadali na Ammado o pôžičku neúspešne, požiadajte si znovu. Flexibilne reagujeme na potreby spotrebiteľa a snažíme sa produkty upravovať tak, aby boli nielen výhodné ale aj s vysokou mierou schválenia. Neúspešná žiadosť z minulosti nemá v súčasnosti žiadnu váhu a žiadnym spôsobom neovplyvňuje vašu novú žiadosť.
 

Požiadať o nebankovú pôžičku ihneď

 Pôžička 

 

Priemerný úrok Ammado produktov

 

Vyplnenie žiadosti vás nijako nezaväzuje k čerpaniu našej pôžičky. Dostanete od nás nezáväznú ponuku a záleží len na vás, či ju prijmete alebo odmietnete.

10. dôvodov prečo my

 1. Pôžička na čokoľvek a rýchlo.
 2. Výšku pôžičky aj splátky si vyberte sami.
 3. Jednoduchá schvaľovateľnosť.
 4. Pôžička až do 25 000 EUR.
 5. Za poctivé splácanie vás odmeníme.
 6. Nepotrebujete ručiteľa ani zástavu.
 7. Pôžičku je možná kedykoľvek predčasne splatiť.
 8. Pri riadnom splácaní vraciame až polovicu úrokov späť.
 9. Peniaze sú vyplatené ihneď na váš bankový účet.
 10. On-line formulár s výsledkom do 30tich minút!
 

Aká je naša online pôžička? 

Je výhodná a bez dokladovania príjmu. Rýchla pôžička online predstavuje výhodu pre zákazníka vo viacerých faktoroch. Je dostupnejšia a viacúčelová. Čerpať rýchlu pôžičku môžete skutočne na čokoľvek bez toho, aby ste museli dokladovať účel či už preukazovaním bločkov alebo výpisom z účtu. Výhodou rýchlej pôžičky je aj fakt, že nie je viazaná k bankovému účtu, za ktorý musíte platiť mesačné poplatky. Pôžička sa nestrháva povinne z účtu (platbou inkaso) a neeviduje sa v bankovom registri. 

 

Ďalšie výhody

 • On-line podpora 24 hodín denne
 • Peniaze najneskôr nasledujúci deň
 • Odklad splátky každý rok zadarmo
 • Vrátenie pôžičky do 30 dní zadarmo
 • Predčasné splatenie pôžičky zadarmo
 

Požiadať o pôžičku

Pôžičky od iných spoločností

NEBANKOVÉ PÔŽIČKY

Pôžička Ammado
 

Pôžička Cetelem

Pôžička Silverside

Pôžička Home Credit

VIP Pôžička

Pôžička Koala

MINI PÔŽIČKA 100

Pôžičkomat

  

 

 

BANKOVÉ PÔŽIČKY

Pôžička od VÚB banky

Pôžička od SLSP

Pôžička od Poštovej banky

Pôžička od ČSOB

Pôžička od mBank

P2P PÔŽIČKY

P2P pôžičky vám poskytujú súkromní investori registrovaní v správcovskej komunite resp. platforme FINZO / ŽLTÝ MELÓN. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platforma nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska.

Pôžičky FINZO a ŽLTÝ MELÓN sú bez licencie NBS

.Pôžička Žltý melón

Pôžička Finzo

ZÁLOŽŇA ONLINE

Záložňa online nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska nakoľko jej to zákon neprikazuje ani neumožňuje.

Záložňa online nepotrebuje licenciu NBS

Ammado záložňa online

Pôžička bez poplatkov

Ide to aj bez poplatkov. Na Ammado nenájdete pôžičku, za ktorú by ste museli platiť poplatky vopred. Sme seriózny partner, ktorý vám ponúka len seriózne ponuky. Pôžičky na Ammado sú bezpečné a výhodné.


Dostupné pôžičky s licenciou NBS a ČNB

Každý jeden pôžičkový produkt uverejnený na Ammado má udelenú platnú licenciu Národnej banky Slovenska, ktorá vykonáva finančný dohľad a chráni spotrebiteľa. Produkt MINI Pôžička má udelenú platnú licenciu Českej národnej banky (bez licencie NBS).
 
NBS - Peniaze


Certifikát bezpečnosti

Ammado vlastní bezpečnostný certifikát:  Let’s Encrypt Authority X3, ktorý chráni prenos Vašich údajov. Pôžičky a vaše údaje sú tak vysoko chránené. Robíme všetko pre vašu bezpečnosť.

Pôžičky

Najčastejšie otázky

Aké sú typy rýchlych pôžičiek

Rýchla pôžička

Jedná sa o spotrebiteľský úver, ktorý je v schvaľovacom procese urýchlený.  Od bežnej pôžičky sa odlišuje tým, že nepodlieha prísnej kontrole celkovej bonity žiadateľa. Neskúma sa podrobne platobná história žiadateľa o rýchlu pôžičku (okrem zákonom povinných náležitostí). Niektoré finančné inštitúcie (najmä banky) požadujú od žiadateľov históriu výpisov z účtu aj 6 mesiacov spätne, resp. si tento údaj verifikujú 
v bankovom registri. Finančná spoločnosť, ktorá chce ponúkať takýto druh spotrebiteľského úveru by nemala od klientov vyžadovať potvrdenia, na ktoré musí klient vynaložiť úsilie aby ich získal a to predovšetkým:

 

 • Výplatné pásky
 • Výpisy zo mzdovej učtárne
 • Výpisy z registrov
 • Potvrdenie z daňového úradu
 • Potvrdenie zo Sociálnej poisťovni


Všetky tieto potvrdenia  (ak ich finančná spoločnosť potrebuje doručiť fyzicky) zaberajú množstvo času. Klient musí zháňať tieto potvrdenia na vlastné náklady a často krát cestovať desiatky kilometrov od svojho bydliska. V takomto prípade nemôžeme hovoriť o rýchlej pôžičke.


Keď rýchle pôžičky tak bez dokladovania

Áno, správna rýchla pôžička musí klientovi uľahčiť proces dokladovania
a oslobodiť ho od nutnosti fyzicky tieto potvrdenia zháňať. Najjednoduchším spôsobom je ponúknuť klientom možnosť poslania potrebných dokumentov elektronickou poštou. Dnes je už vlastníkom mobilného telefónu a e-mailovej schránky praktický každý spotrebiteľ
a práve elektronická komunikácia zrýchľuje proces spracovania pôžičky na maximum. Ak klientovi stačí odfotiť prostredníctvom telefónu svoje doklady a následne ich poslať cez e-mail do finančnej spoločnosti, tak celý tento proces „dokladovania“ zaberie len pár minút.

 

Overenie klienta pri rýchlych pôžičkách

Elektronická komunikácia umožňujúca poskytovať rýchle pôžičky postačuje na vypracovanie úverovej zmluvy a hodnotenia dlžníka. Dôležitým faktorom pre finančné subjekty je však fyzické overenie klientovej totožnosti, aby sa vylúčil prípadný úverový podvod, (keď niekto zneužije údaje druhej osoby). Tento verifikačný krok sa využíva len pri klientoch, ktorí ešte od finančnej spoločnosti pôžičku nečerpali a sú tak pre spoločnosť noví.


Overenie skutočnej identity klienta prebieha aj pri rýchlej pôžičke buďto prostredníctvom:

 

 • bankového účtu
 • osobnej návštevy klienta na pobočke
 • listovou zásielkou do vlastných rúk
 • doručenie zmluvy o pôžičke prostredníctvom kuriéra.

Rýchlo a bezpečne

To je poslanie Ammado. Vybrať pre vás správny typ pôžičky, ktorá bude rýchla, vyplatená ihneď bez prieťahov a dostupná online.  V Ammado nepreferujeme spôsob fyzického dokladovania . Uvedomujeme si prioritu slová „rýchla“ a snažíme sa ju skutočne aj dodržať.
 

Čo považujeme za rýchlu nebankovú pôžičku

Rýchle nebankové pôžičky sú produktom so širokou škálou produktov, ktoré nám umožňujú získať peniaze, ktoré potrebujeme, bez toho, aby sme museli ručiť majetkom. Navyše, vďaka týmto pôžičkám môžeme získať finančné zdroje do jedného dňa alebo dokonca do niekoľkých hodín. Záruka týchto produktov je osobná, čo znamená, že v prípade nesplácania ručí klient sám za seba ako fyzická osoba a nesie všetky následky tým spojené.

Medzi nebankové pôžičky sa v súčasnosti radia typy úverov, ktoré sú schválené urýchlene. Prvý a bežný typ je spotrebiteľský úver
v maximálnej čiastke niekoľko tisíc EUR s dobou splatnosti od 1 až do 7 rokov. Takýto typ úveru Vám ponúka aj Ammado pôžička. Druhým typom sú tzv. pôžičky pred výplatou. Jedná sa o mikroúvery s krátkou dobou splatnosti neprevyšujúcou 30 – 45 dní. Tento typ pôžičky je však na Slovensku takmer nedostupný a to z dôvodu prísneho zákona o spotrebiteľských úverov. V súčasnosti na Slovensku sú dostupné len dva produkty a to mikroúver od Pôžičkomatu a MINI Pôžička

Finančný magazín

Nebankové pôžičky Poprad

Peniaze sa minú zriedkavo aj mnohým z nás, či už kvôli nepredvídateľnej situácie spojenej s výdavkami alebo výpadkom príjmov. Ak vás trápi mínusový domáci rozpočet, nerezignujte a požičajte si. Neobávajte sa, nemusíte sa zazmluvniť  úžerníkovi a preplatiť niekoľkonásobok z požičanej sumy. Aj...
Celý článok

EUROPEFIN, SE – Pôžičky aj pre ľudí s exekúciou!

Európska spoločnosť EUROPEFIN, SE pripravila pre klientov, ktorí sa dostali do finančných ťažkostí možnosť ako získať výhodnú pôžičku a zbaviť sa tak nevýhodných úverov a exekúcii. Vytvorili zoznam investorov Pôžičky pre klientov v registroch a s exekúciou sú na Slovensku...
Celý článok

Nebankové pôžičky Košice

Priemerné úrokové sadzby, rýchlosť a efektívnosť dodania finančnej služby a ľudský prístup ku svojim zákazníkom. To je krédo pre nebankové pôžičky z Košíc, ktoré sú dostupné online pre každého klienta. Profesionalita a proaktívny prístup k práci vytvárajú medzi spoločnosťou...
Celý článok