KONTAKT

FINANČNÝ PORTÁL - Ammado
Za správnu prevádzku portálu zodpovedá
Account manager:
Tereza Grulichová
Letohradská 16
Praha 170 00
Česká repuublika
IČO:  07286686
 
 
Podpora on-line:
Messenger
PO-PI: 07:00 - 23:00
informacie@ammado.sk
 
Požiadať o pôžičku
46226958

Hľadáte pôžičky?

Pripravili sme pre vás odpovede na tému pôžičky. Keďže je veľa typov pôžičiek klient stráca prehľad, čo vlastne aká pôžička znamená a čo predstavuje jej samotný názov. Predstavíme si druhy pôžičiek a detailne si popíšeme ich význam.

 

Rýchle pôžičky, alebo rýchla pôžička vo väčšinou prípadov znamená pôžičky, ktoré sú dostupne rýchlo. Predovšetkým by sa malo jednať o pôžičky, kde vrchná hranica požičanej sumy nepresahuje viac ako 1000 EUR. Takýto typ pôžičky by mal byť schvaľovaní bez skúmania príjmov a bez potreby čokoľvek dokladovať. Rýchle pôžičky majú byť rýchle a čas vybavenia pôžičky by nemal presiahnuť viac ako 24 hodín. V prípade ak ide o dlhší schvaľovací proces. Stráca slovo „rýchle pôžičky“ význam.

Online pôžičky, alebo pôžička online vyjadruje pôžičku, ktorú získate prostredníctvom internetu. Pre schválenie pôžičky nemusíte nikam chodiť a ani nikam telefonovať. Výhodou online pôžičiek je fakt, že pri ich vybavovaní nestrácate čas a ani vám nevznikajú žiadne náklady na cestovanie. Pravidlom býva, že pre získanie online pôžičky by ste nemali nič dokladovať respektíve ak áno, tak len formou online dotazníka.

Pôžičky bez registra, alebo pôžička bez registra jednoznačne vyjadruje svoj význam už vo svojom názve. Jedná sa o druh pôžičiek, ktoré sú určené klientom a to bez skúmania ich záznamov v bankových či nebankových registroch. Ak sa  teda rozhodnete požiadať o tento typ pôžičky, tak spoločnosť  ktorá vám pôžičku poskytuje, vám garantuje, že pri analýze vašej žiadosti nebude nahliadať  do registrov.

Pôžičky bez dokladovania, alebo pôžička bez dokladovania je typ pôžičiek kde sa nevyžaduje od klienta, aby doložil svoj príjem. Omylom však je ak si klient myslí, že slovom bez dokladovania“ sa myslí fakt, že sa dá vybaviť pôžička aj bez občianskeho preukazu. Správny význam slova „bez dokladovania“ je že spoločnosť, ktorá Vám poskytne pôžičku nevyžaduje doložiť výpis z účtu, výplatnú, pásku, výmer o dôchodku, alebo daňové priznanie.

Pôžičky pre každého, alebo pôžička pre každého sú druhy pôžičiek, ktoré sú určené všetkým príjmovým skupinám, ako aj nepríjmovým skupinám klientov. Do týchto skupín sa radia klienti, ktorí sú zamestnaní, nezamestnaní, živnostníci, dôchodcovia, podnikatelia a osoby na materskej dovolenke. Preto zmysel slova „pôžičky pre každého“ je v tomto prípade relevantný a zmysluplný.

 

Nebankové pôžičky, alebo nebanková pôžička. Takto sa nazývajú všetky pôžičky, ktoré nie sú poskytované bankou, alebo inou bankovou inštitúciou. Poskytujú ich výlučne len súkromné spoločnosti, alebo súkromný investori zo svojich vlastných zdrojov. Pri týchto typoch pôžičiek treba počítať aj zo zvýšenou sadzbou ročného úroku. V poslednom čase sa ale však zdá, že tento trend sa už pomaly vytráca a nebankové spoločnosti sa zo svojou sadzbou približujú na úroveň bánk.

 Pôžičky ihneď , alebo pôžičky hneď na ruku sú typy pôžičiek, ktoré sa vyznačujú veľmi krátkym schvaľovacím procesom. Obvykle je splatnosť pri týchto pôžičkách rovnaká ako pri klasickej pôžičke. Výhodou týchto pôžičiek je ich dostupnosť a rýchlosť. V prípade schválenia môže byť pôžička vyplatená už do pár minút na váš bankový účet.

Pôžičke pre ženy na materskej dovolenke poznáme taktiež ako: pôžička na MD, pôžičky pre mamičky na MD, pôžičky pre osoby na MD, pôžičky pre osoby na materskej dovolenke, alebo pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke.  Sú výlučne určené pre klientov, ktorí poberajú rodičovský príspevok, alebo materský príspevok. Výška samotnej pôžičky závisí od výšky daného príspevku. A každá pôžičková spoločnosť zohľadňuje tento fakt. Výška pôžičky musí zodpovedať pomeru splátky tak, aby klient bol schopný pôžičku splácať bez problémov.

 

Ak hľadáte MINI Pôžička

Mini pôžička je pôžička, ktorá je na pár dní. Poznáme ju aj pod výrazom pôžička do výplaty alebo pôžička pred výplatou. Mini pôžičky sú na Ammado do 100 EUR a ich splatnosť je 28 dní. Je určená pre každého bez akéhokoľvek dokladovania a kontroly registrov. Ak si potrebujete požičať pár EUR tak práve MINI pôžička je pre vás ideálny produkt.

Pôžičky na kartu sú moderným fenoménom ako si výhodne požičať. Pri pôžičke na kartu klient namiesto peňazí odoslaných na jeho bankový účet obdrží platobnú kartu, z ktorej si môže svoje finančné prostriedky vyberať rovnako jednoducho ako z klasickej platobnej alebo kreditnej karty. Pôžička na kartu más horný strop 7000 EUR a jej veľkou výhodou je, že peniaze, ktoré klient vráti prostredníctvom mesačných splátok si môže opätovne vybrať.

Ak hľadáte: Kreditná karta

Pôžička prostredníctvom kreditnej karty je rovnako obľúbený typ finančného produktu. Klientovi prináša komfort a slobodu výberu finančných prostriedkov podľa vlastných potrieb. Kreditnou kartou môže zákazník platiť rovnako ako prostredníctvom klasickej karty a prináša zákazníkom množstvo zliav z nákupov, ktoré kreditnou kartou zaplatia.

Rovnako ako pre iných klientov je Ammado určené aj pre dôchodcov. Pôžičky pre dôchodcov majú rovnaké podmienky ako v ostatných prípadoch a to bez vekového obmedzenia a typu dôchodku. Ak ste dôchodca, či už starobný alebo invalidný, môžete si jednoducho požiadať o našu pôžičku a získať peniaze ešte dnes.

Ak hľadáte PZP online

Prostredníctvom finančného portálu si môžete okrem pôžičky zariadiť aj povinné zmluvné poistenie pre vaše motorové vozidlo. PZP si uzatvorite jednoducho online bez toho aby ste museli ísť osobne do poisťovni. Online PZP je prístupné prakticky nonstop a prostredníctvom neho dokáže klient ušetriť nie malé finančné prostriedky.

Ak hľadáte Najlacnejšie PZP

Službu najlacnejšie PZP vám prináša Ammado s garanciou najnižších cien povinného zmluvného poistenia na Slovensku. Klient si tak môže PZP uzavrieť za tie najvýhodnejšie ceny na trhu a ušetriť tak nielen čas ale aj desiatky EUR.

Požiadať o pôžičkuFinančný magazín

Bezúročná pôžička pre Trnavský kraj

15 miliónov EUR je nová bezúročná pôžička, ktorú schválila vláda župe Trnavského samosprávneho kraja. Župa má 10 rokov na jej splatenie a peniaze použije na úpravu ciest druhej a tretej triedy. Havarijný stav ciest v Trnavskom kraji je už neúnosný. Cesty sú v takom dezolátnom stave, že je nutná...
Celý článok

KENO 10, LOTO, či EURO JACKPOT vás bude stáť viac ak platíte kartou!

Radi skúšate šťastie v lotérii alebo v stávkovaní? Tak práve vám je tento článok určený. Niektoré banky si totiž účtujú špeciálny poplatok za platbu kartou práve pri stávkovaní, hazarde a lotérii. Prečítajte si, ktoré sú to a koľko zaplatíte. Podanie tiketu môže byť lacnejšie ako poplatok Ak...
Celý článok

10 dôvodov kedy je na čase zmeniť banku

 Prinášame vám 10 možných dôvodoch kedy je na zváženie výmena vašej banky. Na Slovensku rovnako ako v celej EU je totiž možné bezplatne si preniesť bankový účet ku konkurencii. Väčšina zákazníkov ani netuší aký je prenos jednoduchý. Stačí si vybrať novú banku, ktorá sa o všetko a bezplatne...
Celý článok

Pôžička Bratislava - Online pôžičky dostupné non-stop

Aj klienti s Bratislavy a jej okolia môžu žiadať o online pôžičku. Stačí pritom jednoduché pripojenie k internetu a to buď na osobnom počítači, notebooku alebo mobilnom telefónne. Požičajte si výhodne len z Ammado to máte jednoducho cez internet. Bratislavská pôžička Rovnako ako aj s ostatných...
Celý článok

Regionálne pôžičky - magazín

Pôžičky Horná Potôň

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Potôň. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Potôni nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+

Pôžičky Horná Poruba

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Poruba. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Poruby nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+