KONTAKT

FINANČNÝ PORTÁL - Ammado Finance
Chief publisher
Tereza Grulichová
Praha 170 00 CZ
IČO:  07286686
 
Publish licensed products:
 
 
  • Národná banka Slovenska - reg. č. 127292  - 237756
  • Česká národní Banka - reg. č. ICO:04355211
Podpora on-line:
 
Messenger online:
m.me/www.ammado.sk
Facebook online:
fb.me/www.ammado.sk
 
46226958

Hľadáte pôžičky?

 

Pripravili sme pre vás odpovede na tému pôžičky. Keďže je veľa typov pôžičiek klient stráca prehľad, čo vlastne aká pôžička znamená a čo predstavuje jej samotný názov. Predstavíme si druhy pôžičiek a detailne si popíšeme ich význam.

Ak hľadáte rýchle pôžičky

Rýchle pôžičky, alebo rýchla pôžička vo väčšinou prípadov znamená pôžičky, ktoré sú dostupne rýchlo. Predovšetkým by sa malo jednať o pôžičky, kde vrchná hranica požičanej sumy nepresahuje viac ako 1000 EUR. Takýto typ pôžičky by mal byť schvaľovaní bez skúmania príjmov a bez potreby čokoľvek dokladovať. Rýchle pôžičky majú byť rýchle a čas vybavenia pôžičky by nemal presiahnuť viac ako 24 hodín. V prípade ak ide o dlhší schvaľovací proces. Stráca slovo „rýchle pôžičky“ význam.

Ak hľadáte online pôžičky

Online pôžičky, alebo pôžička online vyjadruje pôžičku, ktorú získate prostredníctvom internetu. Pre schválenie pôžičky nemusíte nikam chodiť a ani nikam telefonovať. Výhodou online pôžičiek je fakt, že pri ich vybavovaní nestrácate čas a ani vám nevznikajú žiadne náklady na cestovanie. Pravidlom býva, že pre získanie online pôžičky by ste nemali nič dokladovať respektíve ak áno, tak len formou online dotazníka.

Ak hľadáte pôžičky bez registra

Pôžičky bez registra, alebo pôžička bez registra jednoznačne vyjadruje svoj význam už vo svojom názve. Jedná sa o druh pôžičiek, ktoré sú určené klientom a to bez skúmania ich záznamov v bankových či nebankových registroch. Ak sa  teda rozhodnete požiadať o tento typ pôžičky, tak spoločnosť  ktorá vám pôžičku poskytuje, vám garantuje, že pri analýze vašej žiadosti nebude nahliadať  do registrov.

Ak hľadáte pôžičky bez dokladovania

Pôžičky bez dokladovania, alebo pôžička bez dokladovania je typ pôžičiek kde sa nevyžaduje od klienta, aby doložil svoj príjem. Omylom však je ak si klient myslí, že slovom bez dokladovania“ sa myslí fakt, že sa dá vybaviť pôžička aj bez občianskeho preukazu. Správny význam slova „bez dokladovania“ je že spoločnosť, ktorá Vám poskytne pôžičku nevyžaduje doložiť výpis z účtu, výplatnú, pásku, výmer o dôchodku, alebo daňové priznanie.

Ak hľadáte pôžičky pre každého

Pôžičky pre každého, alebo pôžička pre každého sú druhy pôžičiek, ktoré sú určené všetkým príjmovým skupinám, ako aj nepríjmovým skupinám klientov. Do týchto skupín sa radia klienti, ktorí sú zamestnaní, nezamestnaní, živnostníci, dôchodcovia, podnikatelia a osoby na materskej dovolenke. Preto zmysel slova „pôžičky pre každého“ je v tomto prípade relevantný a zmysluplný.

 

Ak hľadáte nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky, alebo nebanková pôžička. Takto sa nazývajú všetky pôžičky, ktoré nie sú poskytované bankou, alebo inou bankovou inštitúciou. Poskytujú ich výlučne len súkromné spoločnosti, alebo súkromný investori zo svojich vlastných zdrojov. Pri týchto typoch pôžičiek treba počítať aj zo zvýšenou sadzbou ročného úroku. V poslednom čase sa ale však zdá, že tento trend sa už pomaly vytráca a nebankové spoločnosti sa zo svojou sadzbou približujú na úroveň bánk.

Ak hľadáte pôžičky ihneď

 Pôžičky ihneď , alebo pôžičky hneď na ruku sú typy pôžičiek, ktoré sa vyznačujú veľmi krátkym schvaľovacím procesom. Obvykle je splatnosť pri týchto pôžičkách rovnaká ako pri klasickej pôžičke. Výhodou týchto pôžičiek je ich dostupnosť a rýchlosť. V prípade schválenia môže byť pôžička vyplatená už do pár minút na váš bankový účet.

Pôžičke pre ženy na materskej dovolenke poznáme taktiež ako: pôžička na MD, pôžičky pre mamičky na MD, pôžičky pre osoby na MD, pôžičky pre osoby na materskej dovolenke, alebo pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke.  Sú výlučne určené pre klientov, ktorí poberajú rodičovský príspevok, alebo materský príspevok. Výška samotnej pôžičky závisí od výšky daného príspevku. A každá pôžičková spoločnosť zohľadňuje tento fakt. Výška pôžičky musí zodpovedať pomeru splátky tak, aby klient bol schopný pôžičku splácať bez problémov.