Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Invia.sk

Invia

Neodporúčam kúpiť dovolenku cez Inviu!!!. Kúpili sme si teraz nedávno zájazd do Španielska dalo sa platiť len kartou online, celá suma naraz, nakoľko zájaz je o dva týždňe. Na druhý deň obdržala som telefonát od pracovníka Invia, že zájazd ktorý sme kúpili už nemajú v tej sume za ktorú nám ho predali ale je drahší viac ako 400 eur. Mali sme 2 možnosti, buď zájazd doplatíme alebo zrušime a peniaze nám vrátia za 2-3 dni. Zrušili sme to. Potom som ja kúpila letenky a zarezervovala som cez booking izbu tiež do Španielska. Na druhý deň dostala som smsku z Invie že všetko je v poriadku cena dovolenky ostalo môžeme isť, no lenže mi sme už mali nakúpenu inú dovolenku, a Invia neinformovala nás že nakoniec cena ostala či chceme ešte isť na ten zájazd alebo stále to chceme zrušiť len písali smsku že máme všetko rezervované za pôvodnu cenu môžeme ísť. (Výhovorka bola že v systéme mali chybu). Zavola som do Invie že mi už na tú dovolenku nechceme isť mi sme to zrušili neni to naša chyba nech vrátia peniaze nám naspäť. Minimálne za deň 15 krát som tam volala že kedy nám vrátia peniaze.
Keďže som tam stále dookola volala, peniaze sa nám vrátili za 2 dní.

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ