Diskusná téma: Skúsenosti a recenzie Navia

Navia a moja skúsenosť

Pravdou je, že kozmetika Navia má dobrý marketing ale kvalitou sa vyrovná aj obyčajným značkám. Je to všetko len taký trik poukazovať na to, že mám niečo prírodné. Všetko je fresh, prírodné, BIO, farmárske a bez glutanámu. Ale to sú len také rečičky aby ste mali dobrý pocit, že ste dobre kúpili a pritom sami priznávajú, že väčšina z toho je z dovozu a to bude určite z krajín 3 sveta a tá kvalita je potom pod tým podpísaná. Ja osobne som sa z jedného ich krému osypala. Chcela by som veriť, že fresh je skutočne fresh ale ak si kúpite napríklad v Bille navoskované jablko a doma ho zalejete horúcou vodou tak potom pochopíte, čo skutočne je fresh a čo len ako fresh vyzerá. Tieto legálne podvody (klamanie spotrebiteľov) by mali byť trestané rovnako ako každý iný podvod. Alebo snáď je tu niekto kto z vás dokáže jedinou kvapkou saponátu JAR umyť všetky taniere po svadbe? Navia je rovnaká ako všetky ostatné firmy. Tam kde ide o peniaze tak na ničom inom nezáleží iba na tom ako predať, čo najviac. To je môj názor.

Pridať nový príspevok

Klikni