Diskusná téma: Skúsenosti s injekciou Prolia

Re:Re:Re:liecba proliou PROLIA

Dobry den prajem,
poslednu injekciu som dostala v auguste 2019.
Denzitometria po 2 rokoch neukazala zhorsenie osteoporozy, stav v podstatete nezmeneny. To, ze by sa mala Prolia brat uz natrvalo je pre mna nova informacia. Mam zname, ktore ukoncili liecbu Proliou kvoli vaznym vedl. ucinkom a lekar im predpisal tabletky, co viac dodat... asi tolko, ze Prolia je nahraditelna a nie je dozivotna !!!
Este k zubom - mam susedku, ktorej bola aplikovana Prolia 3 roky, posledna v marci 2020, po poslednej injekcii sa jej "zblaznil" imunitny system, vypadali jej zuby, bolo toho vela ... Oficialna diagnoza: Nekroza kosti po liecbe Proliou.
Ja osobne som sa snazila dopatrat co najviac informacii z roznych zdrojov, mne hrozilo skratenie stehennej kosti cca o 10 cm, a dozvedela som sa npr. ze Prolia si najde nejake oslabene miesto na kosti a tam sa zacne usadzat vapnik a tak si pekne po kazdej davke trosku narastie az je z neho tzv novotvar, ktory zacne robit sarapatu, lebo je tam zbytocny a sposobuje bolesti a ked mu budeme dodavat vyzivu, tak bude este viac zneprijemnovat zivot a potom musi ist von :-((
Krasne dni zelam :-))

,

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ