Diskusná téma: Skúsenosti s injekciou Prolia

Nekroza kosti.

Dobry den prajem,
podstupila som aj ja liecbu Proliou, trvala asi sedem - osem rokov. Po podani injekcie som nemala ziadne vedlajsie ucinky, trosku ma pobolievala stehenna kost lavej nohy, ale stanovisko ortopeda bolo: osteoporoza neboli! O tom, ze to moze byt reakcia na danu liecbu som ani len neuvazovala až do leta 2019, kde moja lava noha prestala byt funkcna - nevedela som sa na nu postavit, strasne ma bolela hlavne stehenna kost, viac ako polroka som chodila s palicou, ktora mi pomahala chodit a udziavat rovnovahu ... Zacala som sa zaujimat o Proliu a vysledok - ukoncila som liecbu Proliou na vlastnu ziadost. Noha sa stabilizovala, palicku uz nepouzivam a v noci sa nebudim na bolesti stehennej kosti.
Mam susedku, 3 roky jej bola aplikovana Prolia - posledna v marci 2020. Ma vazne zdravotne problemy - neurologicke, stomatologicke /vypadali jej zuby/ a aj ine... Oficialna diagnoza: Nekroza kosti po liecbe Proliou!!!
Prajem krasne dni a v pripade, ze sa rozhodnete liecbu ukoncit, nedajte sa lekarom presvedcit, ze v nej musite pokracovat ...

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ