Diskusná téma: Skúsenosti s injekciou Prolia

Re:negatívne učinky

Dobry den,
PROLIA je na trhu od r. 2010 , mne ju moj lekar ako zazracny originalny liek hned predpisal. Verila som mu, nemala som ziadne vedlajsie ucinky, osteoporoza sa nezlepsila, ostala na rovnakom stupni. Vzdy, ked som dostala nejaky novy liek, hoci aj antibiotika som si precitala vedl. ucinky, pri PROLII som slepo verila Dr. az do chvile, ked ma minuly rok zacala boliet noha, nevedela som sa na nu postavit, zacala som pouzivat palicku, inac som sa nevedela pohnut. Po prvotnych reakciach lekara, ze blablabla, som sa ziadala na RTG, CT a dokonca na vysetrenie gama-grafiou a vysledok - vyrastky na kosti stehennej, teraz vyrastok na kosti lavej nohy na narte - dosledok uzivania PROLIE! Zacala som vahladavat informacie medzi znamymi... Z lekarskych kruhov som sa dozvedela, ze lekari vedia, co PROLIA sposobuje - npr. vyrastky na dasnach, na kostiach hlavne dolnych koncati /moj pripadú atd. Liecbu PROLIOU som vo februari tohto roku na vlastnu ziadost ukoncila. Precitajte si pribalovy letak, je uvedeny na nete, vsetky vedlajsie ucinky je potrebne hlasit lekarovi.
Prajem krasny den.

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ