Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti - ABOUT YOU

celé zle

Poslednou dobou nakupovanie od about you veľká katastrofa. Predposledná objednávka nechodila a nechodila. Telefonickú odpoveď zo zákazníckeho servisu about you som dostala že od nich to odišlo a doprava nie je ich starosť. Odpoveď ma zarazila keď uvádzajú na ich stránke "rýchle doručenie". Po niekoľkých týždňoch čo zásielka nechodila mi prišla správa že mám zásielku na pošte. A od about you informácia že zásielku mi nevedia doručiť. No kto nevyskúša nevie....
Ale teda stať sa môže raz.
Ďalšia zásielka na tú čakám dva týždne. Poučená odpoveďou zo zákazníckeho servisu že objednávku odoslali a s dopravou nič nemajú. Kontaktovala som priamo slovenskú poštu ktorá to má už 9 dní u seba. Odpovedi prečo nebol balík doručovaný na adresu som sa zatiaľ nedočkala stále preverujú. Písala som teda mail na zákaznícky servis about you zatiaľ mi došla len automatická odpoveď že mi pomôžu. Tak stále čakám na balík, na odpoveď od slovenskej pošty, na odpoveď z about you ale asi sa skôr dočkám dôchodkového veku.
Našťastie som dala platbu dobierkou lebo ťahať už zaplatené peniaze za nedoručené zásielky by ma nepotešilo. Mrzí ma len zabitý čas lebo večer môžem sadnúť a vyberať u ich konkurencie.

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ