Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Je možné ich žalovať?

Niekto tu obhajoval čínske stránky takto: "Nechcem tu robiť advokáta Floryday ale myslíte si že Aliexpres je o niečom inom?"
S Aliexpres nemám skúsenosti, ale napríklad so stánkou Vova pomerne dobré. Tovar u nich je niekoľkonásobne lacnejší, než na Floryday a poštovné sa u nich neplatí. Takže povedzme kabelku, čo stojí na Floryday 43 eur a plus nehorázne poštovné, máte na Vova za 23 eur bez poštovného. A prišla a bola som spokojná. Takže je to risk a odhad, čo sa oplatí objednať.
A práve to, že s Vova som mala celkom dobré skúsenosti za lacný tovar a vrátenie peňazí, keď hoci len meškal tovar, tak som si trúfla objednať aj na Floryday. Ale tovar mi neprišiel a peniaze mi nevrátili. Tak som sa dnes dožadovala vrátenia peňazí a ich pracovníčka mi napísala:

""Áno, mali by ste počkať a nie sme podvod. Ak sme podvod, zablokujeme vás, takže nás už nikdy nebudete môcť kontaktovať."

To je neuveriteľné, že keď sa dožadujete buď zaslania tovaru alebo vrátenia peňazí, tak vám napíšu, že vás zablokujú!
Ak by ste niekto mali návrh, kde sa dá podať sťažnosť, som ochotná pridať sa svojim príkladom. Nemali by ste len zbierať sťažnosti, ale malo by to viesť k hromadnej sťažnosti.

Pridať nový príspevok