Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Re:Pozor!!! NESKÚŠAŤ!!!

Tak aj ja mam neprijemnu skusenost ...objednavanie letenky velmi zavadzajuce....zaplatila som si doplnkove sluzby ako napriklad vyber sedadla v lietadle .....no informacny mail vam umiestnenie sedenia cize sedadlo tam nemate....ak ho chcete kontaktujete ESKY ak mate stastie tak sa vam niekto bude venovat....a nasledne vam vysvetli ze doplnkove sluzby mate preto ze vam esky da moznost kupit si sedadlo za skoro 27eur . Ked som sa opytala naco som platila doplnkove sluzby tak mi pan povedal ze si mam precitat co to znamena...cize to ze vam dali moznost kupit dane sedadlo za tych skoro 27 eur...naco som plati la doplkove je to moznost tak za moznost si mate moznost zaplatit. NO a palubny listik vam su schopny zasla najskor 48 az 8 hodin neskutocne .....nikdy viac.....sklamanie ak by bola moznost kupujem jedine v kamennom predajnom mieste .....tam mate aspon istotu ze sa mate s kym rozpravat a hned odkontrolujete a mozte sa rozhodnut ako dalej alebo rovno priamo od spolocnosti leteckej alebo neviem tieto ESKY NIE.........

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ