Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Zaplatíte si letenku aj online check-in, ale palubný lístok Vám nepríde !

Tento slovensko- poľsky alebo ešte neviem aký bordel NEDOPORUČUJEM !!!
Zaplatil som spiatočnú letenku z Bratislavy do Burgasu aj s poistením a online chech-in om. V prípade letu z Bratislavy mi check-in spravili oni, takže som na letisku nemal žiaden problém. Ale to čo ma čakalo na letisku v Burgase neprajem ani najhoršiemu nepriatelovi ! Palubný lístok som v maili nenašiel ani hodinu pred otvorením check-inu na letisku, dovolať sa nedá nikde, lebo žiadne kontakty na nete nenájdete , na maily odpovedajú ako im to vyhovuje, ak vôbec odpovedia ! Výsledkom tejto “šaškárne” bolo že som na letisku nechal 110 € za vystavenie palubných lístkov pracovníkmi letiska ! Načo si človek platí online check- in, keď sa na takýchto bordelárov nedá spoľahnúť ?! Kúpiť si na Slovensku letenku priamo od leteckých spoločností je takmer nemožné , lebo odkazy vo vyhľadávačoch vás automaticky presmerujú na takýchto DARMOŽRÁČOV ako je e-Sky , Pelikán atď… Kto mi teraz vráti 110 € ktoré som vyhodil za niečo , čo spôsobili oni samy ?! Nestačí že ponúkajú tzv. lacné letenky ktoré sú lacné len vtedy ak si k ním nezakúpite pre vás potrebné služby ! Klamári , pijavice , podvodníci !!! To sa mám s nimi súdiť či čo ?! Len sa bude treba asi poponáhlať skôr kým z ďalšieho lockdownu nepadnú na hubu a neskrachujú !!!

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ