Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Velmi zla skusenost az katastrofa - nikdy viac !!!

Ja som si kupil cez nich spiatocnu letenku z Krakowa do Malma (Svedsko) a spat. Prvy krat som sa u nich aj poistil, ale cakalo ma velke sklamanie. Letiet som mal 14.01. o 10 hod a spat 15.01. tiez okolo 10 hod. Odlet sa zacal posuvat o kazde 2 hod az nakoniec som dostal sms, ze odlet sa ocakava o 21:35 hod,ale vtedy som bol uz doma, nakolko moj obchodny partner vo Svedsku mi povedal, ze ma cas len do 17 hod, tak bolo zrejme, ze nemam sancu sa tam na cas dostavit. Hned okolo 14:30 som snazil kontaktovat ich pobocku v Polsku, ale mali stale obsadene, tak pani na recepcii hotela kde som prespal mi povedala, ved im poslete email z domu. Druhy den sa mi podarilo s nimi s kontaktovat, ale pani na telefone mi povedala, ze lietadlo vobec v ten den neodletelo, ale nakolko som ich den predtym ako sa malo letiet nekontaktoval, tak nemam narok na refundaciu penazi. Spytal som sa ju, ze co by sa bolo zmenilo, keby nemali obsadenea ich dovola. Odpoved bola, ze by mi nasli iny let, co je totalny nezmysel, nakolko ma ocakavali 14.01. od 12 do 14 hod vo Svedsku, tak som sa ju opytal, ci by mi poslali vladny special aby som to stihol? Ona ale stale tvrdila, ze by mi zabezpecili iny let a ze nemam narok na kompenzaciu. pytal som si jej nadriadeneho a ona mi povedala, ze tak rozhodol jej sef. Date sa poistit a oni Vas vysmeju...povedal som jej, ze takymto pristupom coskoro stratia vsetkych kliento a ze to dam na internet. Povedale, ze mozem to dat na internet im je to jedno.

Pridať nový príspevok

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ