Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Skúsenosť s esky

Ja osobne musím povedať, že s touto spoločnosťou som mala dobre skúsenosti (koniec koncov). Problém u mna nastal, keď som si chcela dokúpiť priority boarding, tu začali mierne problémy- snažila som sa im dovolať v piatok poobede- čo bolo absolútne nemožné. Vtedy som začala pátrať viac o tejto spoločnosti a našla som len negatívne recenzie a asi 2 pozitívne, ktoré má držali nad vodou a hovorila som si, že mne sa nič zlé nestane a dúfala som, že nakoniec na dovolenku odletím.
No následne vždy keď som sa im chcela dovolať, podarilo sa mi to, síce visíte na sieti tak 15-20 minút a počúvate tu otravnú zvučku, ale vždy mi to zdvihli. Priority boarding sa nedalo u nich vybaviť, ale letenku mi pri prvom lete poslali dostatočne skoro, čomu som sa tešila.
Letenku späť mi dlho neposielali, v deň odletu som im volala a pani mi povedala že letecká spoločnosť hlási chybu a moju letenku ešte nemajú, ale že oni im tam zavolajú, taktiež povedala že ak si buďme musieť za vystavenie letenky zaplatiť, tak sa im mám ozvať a oni by mi tie peniaze vrátili,čo bolo milé od nej, či by sa tak nakoniec stalo to neviem, pretože mi tu letenku nakoniec poslali a ja som bola najšťastnejšia na svete.
Koniec koncov, skúsenosť s nimi nebola zlá, všetko prebehlo tak ako malo, no ten stres čo som prežívala, kvôli tomu Vám neodporúčam tuto spoločnosť. Radšej si letenky kúpte priamo cez leteckú spoločnosť.

Pridať nový príspevok

Klikni