Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Osobná skúsenosť

Dajte si pozor na esky! Pokiaľ si zakúpite cez nich letenky a dodatočne nič nepotrebujete riešiť tak je to OK, ale pozor, ak chcete neskôr po kúpe niečo zmeniť tak to môžete urobiť len telefonicky(čudné , že v dnešnej dobe sa to nedá online). Ak zavoláte na bratislavský kontaktný telefonát, musíte počitať s tým, že vám bude telefón zvoniť dlhé minúty ak to vôbec niekto zdvihne(mne to takto zdvihli až na tretí pokus a vždy som nechal vyzváňať cca. 10 min). Ak máte šťastie zvihne vám to Polka (hovor je automaticky presmerovaný do Polska) ktorá vie po slovensky , ak nie začne vám polsky hovoriaca operátorka chrliť informácie ktorým nebudete rozumieť. Ja som chcel vedieť len info o prepravovanej batožine, jedna operátorka povedala že väčšiu príručnú (do 10 kg) si nemôžem vziať(nie je v cene letenky), druhá v druhý deň povedala ano. Tak isto mi to písomne mailom aj potvdili : jedna napísala nie , druhá ano, hotové kocúrkovo. Do poslednej chvíle do zaslania palubných lístkov(cca. 30 hod pred odletom) som trpol, či pojdem na dovolenku s batožinou alebo len s igelitkou. Check-in sa vykonáva na stránke esky a nie na stránke leteckej spoločnosti, čo je tiež čudná prax. Znamená to , že dokúpenie miestenky alebo napr. priority pri check-ine je nemožné. Fakt čudné praktiky, spoločnosť esky zásadne neodporúčam!!!!!

Pridať nový príspevok

Klikni