Diskusná téma: Viagogo - aktuálne recenzie a skúsenosti. Ide o podvod?

Viagogo ma pripravil o peniaze

Stále ten podvod funguje a to aj napriek tomu, že internet je plný článkov o tom, že Viagogo je podvod. Pýtam sa ako je to možné? A odpoviem si sám! Páni z polície majú inú robotu ako naháňať skutočných podvodníkov a presne viem aj akú. Sú úspešný z odhaľovania inej trestnej činnosti, pre ktorej objasnenie im postačuje isť na kávičku s dílerom, ktorého kryjú a nechajú ho legálne predávať drogy. Ten im potom na oplátku donáša odkiaľ majú jeho zákazníci peniaze na fet. A ako som prišiel na to? Vyskúšajte napísať na internete vetu "predám zbrane" alebo "predám pištol" a uvidíte, že do 1 hodiny máte doma zásahovku. A teraz si skúste predstaviť, že napíšete na internet: "Viagogo ma podviedlo" alebo "Viagogo je podvod". Garantujem vám, že do hodiny a ani do roka sa nestane nič. Je to príliš komplikované na to aby vám slovenská polícia dokázala pomôcť. Vykašlú sa na to a pôjdu znovu na kávičku so svojím "informátorom" ktorému dovolia predávať drogy malým deťom a to len preto aby mali lepšie štatistiky. Viagogo tu bude ešte pár rokov a potom sa vlastne nestane nič. Dakujem vám slovenská polícia.

Pridať nový príspevok