Najlacnejšie PZP online

Prečo vodiči uprednostňujú najlacnejšie PZP

Mať zmluvné poistenie je pre vlastníka motorového vozidla povinnosťou zo zákona a tak aj nutnosťou. A práve to, že nás zákon do niečoho núti spôsobuje, že sa tomu snažíme vyhnúť. Povinné zmluvné poistenie neberieme ako výhodnú poistku, ktorá nám pomôže ušetriť finančne prostriedky v prípade nečakanej udalosti ale ako zlú nutnosť. Uvedomujeme si aj, že likvidita je vypočítaná tak aby bola pre poisťovne výnosná, čo pre ne znamená biznis bez rizika. Ak sa potom do toho pridá zlá skúsenosť s poisťovňou či už empiricky prežitá alebo sprostredkovaná, spôsobuje to v človeku dešpekt z takéhoto poistenia a nechuť. Vyhnúť sa poisteniu však nedá, pretože následky by mohli mať katastrofický dopad na rodinný rozpočet a tak útočiskom je vyhľadávanie alternatívy “keď už musím tak aspoň najlacnejšie”.

Porovnanie PZP je tou správnou voľbou

Práve porovnávanie cien v online priestore núti poisťovne ponúkať lacnejšie PZP oproti klasickým ponukam. Budúci klient totiž vidí ceny všetkých poisťovní a tak často volí tú najvýhodnejšiu ponuku. Ak chce poisťovňa uspieť v predaji poistiek v online svete, musí ísť s cenou rapídne dolu.

Recept na najlacnejšie PZP

Kliknite si na Ammado kalkulátor a zadajte ŠPZ. Okamžite sa Vám prehľadne zobraziť všetky ceny poistenia a vy si tak vyberiete tu najvýhodnejšiu. Ide o najlacnejší spôsob na internete.

Pridať nový príspevok

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok