BEZÚČELOVÝ ÚVER BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU

Bezúčelový úver bez dokladovania príjmu

Potrebujete peniaze na čokoľvek a nevyhovuje vám dokladovať váš príjem? Máme pre vás optimálne riešenie. Vezmite si bezúčelový úver Ammado. Požičať si môžete online bez potreby dokladovania výšky príjmu. Zabudnite na papierovačky a zháňanie potvrdení o príjme, výpisov z účtu a potvrdení z daňového úradu.

Bezúčelový úver bez dokladovania pre fyzické osoby


 • Výška úveru od 200 do 7000 EUR.
 • Doba splatnosti 1 až 7 rokov.
 • Schválenie do 24 hodín.
 
 
 
 

Bezúčelový úver bez dokladovania pre živnostníkov


 • Výška úveru od 500 do 6500 EUR.
 • Doba splatnosti 1 až 5 rokov.
 • Schválenie do 24 hodín.
 
 
 
 

Bezúčelový úver bez dokladovania pre nezamestnaných, mamičky na MD, ľudí v registroch a s exekúciou


 • Výška úveru od 50 do 500 EUR.
 • Doba splatnosti 1 stupeň.
 • Schválenie do 10 minút.
 

 


Charakteristika produktu

Bezúčelový úver je úver bez doloženia účelu použitia požičaných finančných zdrojov. Klient tak nemusí preukazovať, na čo požičané peniaze minul a to žiadnym spôsobom. Ak sa k produktu bezúčelového úveru pridá možnosť bez dokladovania, jedná sa v kombinácii o finančný produkt, pri ktorom je bremeno dokazovania platobnej disciplíny a bonity na strane nebankovej spoločnosti.


Poplatky spojené s bezúčelovým úverom bez dokladovania

 • Administratívny poplatok za spracovanie žiadosti je: 0 EUR
 • Poplatok za predčasné splatenie úveru je: 0 EUR
 • Depozitný poplatok (poplatok dopredu) je: 0 EUR
 

Bez účelu = bez bločkov

Hlavnou výhodou bezúčelového úveru je upustenie finančnej spoločnosti od kontroly klientom preukázaných dôkazov, v ktorých deklaruje účel použitia finančných prostriedkov získaných prostredníctvom čerpania úveru. V praxi to znamená, že klient nieje žiadnym spôsobom nútený, aby posielal alebo osobne nosil bločky a faktúry za nakúpené veci alebo služby, pre ktoré o úver žiadal.

Rýchlosť schválenie bezúčelového úveru bez dokladovania

Ammado pracuje v systéme online, to znamená, že o produkty je možné požiadať prostredníctvom komunikačných zariadení ako tablet, PC alebo mobilný telefón. Práve táto možnosť zrýchľuje schvaľovací proces a šetrí čas tak na strane spoločnosti ako aj na strane klienta. Doba schválenia pri vyšších úveroch je maximálne 24 hodín a pri malých úveroch 10 až 15 minút.


Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok