najvýhodnejšie Pôžičky od ammado

Pôžičky od Ammado môžete získať ONLINE rýchlo a jednoducho. Nepotrebujete ručiteľa ani ručiť majetkom. Pôžičku získate bez poplatkov už do 24 hodín. Pôžičky sú určené: zamestnaným, nezamestnaným, živnostníkom, dôchodcom a osobám na materskej dovolenke. Od 100 až do 8000€. S možnosťou bezplatného odkladu až 4 splátok.


 

Vypíšte si krátku žiadosť a my Vás budeme kontaktovať.

 

Fill out my online form.

Zdieľajte naše pôžičky na Facebooku a my Vás odmeníme lepším úrokom. Kliknite na nasledujúcu ikonku.

Prečo si požiadať o Ammado pôžičky?

Najvýhodnejšie pôžičky od Ammado Vám garantujú 100% serióznosť. Pôžičky sú bez akéhokoľvek poplatku a ročný úrok je už od 9,8% ročne. Rýchlosť, spoľahlivosť a serióznosť to je naše krédo, ktoré prinášame naším klientom. V prípade neschopnosti splácať našu pôžičku si môže klient požiadať o bezplatný odklad splátok.
 
 
Bezkonkurenčný úrok, serióznosť a spoľahlivosť robí z našich pôžičiek tie najvýhodnejšie. Preto je Vás stále viac a viac.

Pôžičky

Novinky

28.06.2014 13:23
FAQ:  Bol pridaný nový typ pôžičky – Pôžičky na MD. Podrobnejší popis a význam tohto slova nájdete v našej rubrike.
25.06.2014 16:09
Portál Ammado.sk pre Vás pripravil novú rubriku z názvom FAQ. V rubrike budete nachádzať odpovede na rôzne typy pôžičiek ako aj podrobný popis tak, aby ste sa mohli jednoducho zorientovať množstvách druhov pôžičiek na Slovensku.  Na začiatok sme pridali nasledujúce typy pôžičiek: rýchle...